Povezane vesti

Užas u Boleču: Muž i žena nađeni mrtvi ispred kuće Sumnja se da je muž ubio ženu pa sebe

Užas u Boleču: Muž i žena nađeni mrtvi ispred kuće Sumnja se da je muž ubio ženu pa sebe

Dnevnik 02.08.2023
Tela Milana K. (65) i Gordane K. (59) pronađena su sinoć u Boleču, ispred kuće u kojoj su živeli. Kraj njihovih tela pronađeni su pištolj i nož, a u ovom trenutku se sumnja da je Milan ubio suprugu, a potom sebi presudio. Za sada nije poznato šta… »
Kobne večeri začula se vriska iz kuće Milana i Gordane: Otkriveni novi detalji jezivog zločina u Boleču, supružnici…

Kobne večeri začula se vriska iz kuće Milana i Gordane: Otkriveni novi detalji jezivog zločina u Boleču, supružnici…

Nova 02.08.2023
Stravična tragedija dogodila se u utorak nešto posle 22 sata u Boleču, kada je Milan K. (62) hicima iz puške ubio suprugu Gordanu (59), a potom izvršio samoubistvo. Kobne večeri u kući pomenute porodice čule su se vika i galama, a prema saznanjima… »
Milan ubio suprugu i sebe u Boleču, pre toga ostavljao jezive poruke! "Ja ću definitivno umreti sam - kako lako sve ode"

Milan ubio suprugu i sebe u Boleču, pre toga ostavljao jezive poruke! "Ja ću definitivno umreti sam - kako lako sve ode"

Mondo 02.08.2023
Muškarac koji je ubio ženu i sebe u Boleču je mesec dana pre zločina pisao bizarne poruke na Fejsbuku. Muškarac koji je ubio ženu i sebe u Boleču je mesec dana pre zločina pisao bizarne poruke na Fejsbuku. "Ja ću definitivno umreti sam", pisao je… »
Milanov otac pokušao da spreči zločin, ali mu je sin zapretio da će i njega ubiti: Prve fotografije s mesta tragedije u…

Milanov otac pokušao da spreči zločin, ali mu je sin zapretio da će i njega ubiti: Prve fotografije s mesta tragedije u…

Nova 02.08.2023
Meštani Boleča još su u čudu posle porodične tragedije koja se dogodila sinoć u domu porodice Klista u Ulici Bore Petrovića. Prema prvim informacijama, Milan Klista (62) pucao je u svoju suprugu Gordanu (59) iz lovačke puške, a nakon toga je… »
"Uvek je išao sam, nismo znali da ima ženu": Muk u Boleču nakon sravičnog zločina: U kuću u kojoj je Milan ubio Gordanu…

"Uvek je išao sam, nismo znali da ima ženu": Muk u Boleču nakon sravičnog zločina: U kuću u kojoj je Milan ubio Gordanu…

Blic 02.08.2023
U Ulici Bore Petrovića u Boleču je zavladao muk nakon strašnog porodičnog zločina koji se sinoć dogodio. Sumnja se da je Milan K. (69) ubio suprugu Gordanu (59), pa presudio sebi. Kako pričaju meštani, Milan je uvek išao sam, mnogi nisu ni znali… »
FOTO „Ko živ, ko mrtav, ja ću definitivno umreti sam“: Uznemirujuće objave Milana koji je ubio suprugu, pa sebe u…

FOTO „Ko živ, ko mrtav, ja ću definitivno umreti sam“: Uznemirujuće objave Milana koji je ubio suprugu, pa sebe u…

Nova 02.08.2023
U beogradskom naselju Boleč sinoć su pronađena tela supružnika Milana K. (65) i Gordane K. (59). Prema prvim informacijama iz istrage, sumnja se da je Milan ubio svoju suprugu, a zatim presudio i sebi. Beživotna tela dvoje supružnika pronađena su… »
"Ja ću definitivno umreti sam": Milan koji je ubio suprugu, pa sebe na društvenim mrežama ostavljao bizarne poruke: Razboli…

"Ja ću definitivno umreti sam": Milan koji je ubio suprugu, pa sebe na društvenim mrežama ostavljao bizarne poruke: Razboli…

Blic 02.08.2023
- Ja ću definitivno umreti sam - pisao je pre samo mesec dana Milan K. (69), koji je kako se sumnja ubio suprugu Gordanu (59), a zatim presudio sebi, sinoć u porodičnoj kući u Boleču. Sinoć je u Boleču zatečena jeziva scena - tela supružnika… »
Ovo je Milan koji je ubio suprugu pa sebe u boleču: Komšije u šoku nakon jezivog zločina: Pored tela nađeni nož i…

Ovo je Milan koji je ubio suprugu pa sebe u boleču: Komšije u šoku nakon jezivog zločina: Pored tela nađeni nož i…

Blic 02.08.2023
Jezivi porodični zločin je potresao Boleč, kada su sinoć pronađena tela supružnika Milana K. (65) i Gordane (59). Sumnja se da je Milan ubio svoju suprugu, a zatim presudio i sebi. Prema rečima komšija, ništa nije moglo da nasluti da će se… »
Pronađena tela supružnika u Boleču, sumnja se na ubistvo i samoubistvo

Pronađena tela supružnika u Boleču, sumnja se na ubistvo i samoubistvo

RTS 02.08.2023
Protekle noći u Boleču su pronađena tela supružnika, potvrđeno je RTS-u u MUP-u. Pretpostavlja se da je M. K. ubio ženu, pa izvršio samoubistvo. Zločin se dogodio u ulici Bore Petrovića u Boleču, ispred njihove porodične kuće. Istraga je u… »
Ovo je Milan koji je ubio suprugu pa sebe u boleču: Komšije u šoku nakon jezivog zločina: Pored tela nađeni nož i…

Ovo je Milan koji je ubio suprugu pa sebe u boleču: Komšije u šoku nakon jezivog zločina: Pored tela nađeni nož i…

Blic 02.08.2023
Jezivi porodični zločin je potresao Boleč, kada su sinoć pronađena tela supružnika Milana K. (65) i Gordane (59). Sumnja se da je Milan ubio svoju suprugu, a zatim presudio i sebi. Prema rečima komšija, ništa nije moglo da nasluti da će se… »
Komšije supružnika koji su pronađeni mrtvi u boleču u šoku: Oni su divna, čestita porodica, Milanov otac pronašao tela

Komšije supružnika koji su pronađeni mrtvi u boleču u šoku: Oni su divna, čestita porodica, Milanov otac pronašao tela

Mondo 02.08.2023
Meštani Boleča su u šoku nakon što su čuli da su pronađena tela njihovih komšija Milana K. (65) i njegove supruge Gordane (59) u njihovoj porodičnoj kući. Meštani Boleča su u šoku nakon što su čuli da su pronađena tela njihovih komšija… »
Prve slike i snimak sa mesta užasa u Boleču: Policija blokirala ulicu, porodica i komšije u šoku: "Nikad se nisu svađali"…

Prve slike i snimak sa mesta užasa u Boleču: Policija blokirala ulicu, porodica i komšije u šoku: "Nikad se nisu svađali"…

Blic 02.08.2023
Tela muža i žene nađena su večeras ispred njihove porodične kuće u Boleču. Kako se sumnja, muž Milan K.(65) je prvo ubio ženu Gordanu (59) pa presudio sebi, a prema nezvaničnim informacijama, tela je našao deda, odnosno Milanov otac. Na licu… »
Horor u Boleču: Tela muškarca i žene nađena ispred kuće

Horor u Boleču: Tela muškarca i žene nađena ispred kuće

Blic 02.08.2023
Tela muškarca i žene pronađena su večeras u Boleču. Prema prvim informacijama, sumnja se da je u pitanju ubistvo i samoubistvo. Tela su nađena ispred kuće, a sumnja se da je M.K ubio svoju suprugu G. K. pa sebe. U toku je uviđaj.… »

Vesti dana »