Povezane vesti
Tabaković: Inflacija u Srbiji do kraja godine 8%
SEEbiz 02.08.2023
BEOGRAD - Guverner Narodne banke Srbije (NBS) Jorgovanka Tabaković izjavila je danas da je procena centralne banke da će inflacija u Srbiji do kraja godine biti oko osam odsto. Ona je na sednici Odbora Skupštine Srbije za finansije, republički budžet i… »
Marže trgovaca i proizvođači drže inflaciju u Srbiji dvocifrenom
Bloomberg Adria 02.08.2023
Srbiju za desetak dana očekuju julski podaci o rastu potrošačkih cena, koji će svakako ostati dvocifreni i daleko iznad inflacije zemalja u Adria regionu. Guverner Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković već sada očekuje da međugodišnja inflacija u… »
Tabaković: Trgovinski lanci neopravdano podigli marže, očekujem da kupci, kao i ja, vode računa
Radio 021 02.08.2023
Prvi put posle skoro dve godine Srbija nije zabeležila inflaciju u jednom mesecu. Prema proceni Narodne banke Srbije, jul je završen bez povećanja cena. Guvernerka Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković je na sednici Odbora Skupštine Srbije za… »
Vesti dana »

Protesti u Beogradu proširili se i na druge gradove: Demonstranti prosuli farbu ispred Palate pravde, Užičani blokirali magistralu (foto,video)
Blic pre 0 minutajoš 53 povezane

Policija napustila Filozofski fakultet u Novom Sadu: Počelo polaganje ispita (foto, video)
Blic pre 0 minutajoš 19 povezanih

Vremenska prognoza za Srbiju: Toplo i pretežno sunčano vreme sa lokalnim pljuskovima i kratkotrajnom kišom u planinama
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 35 povezanih