Povezane vesti

"Prodajem sobu hitno": Oglas Uroša iz Beograda hit na društvenim mrežama: "Posvađao sam se s roditeljima, u cenu uračunate…

"Prodajem sobu hitno": Oglas Uroša iz Beograda hit na društvenim mrežama: "Posvađao sam se s roditeljima, u cenu uračunate…

Blic 02.08.2023
Na oglasima se mogu naći mnoge stvari, pogotovo na odeljcima za prodaju nekretnina, ali jedan od objavljenih zbunio je mnoge korisnike. Naime, jedan Uroš iz Beograda odlučio je da proda svoju sobu u porodičnom stanu. A razlog za ovakav oglas nasmejao… »
Posvađao se s roditeljima pa prodaje sobu Oglas za nekretninu u Beogradu postao hit, ovo je cena, a tek da vidite fotke…

Posvađao se s roditeljima pa prodaje sobu Oglas za nekretninu u Beogradu postao hit, ovo je cena, a tek da vidite fotke…

Alo 02.08.2023
Na slikama koje je priložio vidi se da je soba potpuno opremljena, a fotografije su očigledno nastale u momentu kada je u svom domu imao društvo. Često smo svedoci šaljivih objava na sajtovima za oglašavanje, a ovoga puta jedan sin je, naizgled… »
Šokantan oglas u Beogradu! "posvađao sam se sa roditeljima, Prodajem sobu": Cena "sitnica", a evo šta je sve uključeno

Šokantan oglas u Beogradu! "posvađao sam se sa roditeljima, Prodajem sobu": Cena "sitnica", a evo šta je sve uključeno

Mondo 02.08.2023
Muškarac u Beogradu oglasio je da prodaje sobu jer se posvađao sa roditeljima. Muškarac u Beogradu oglasio je da prodaje sobu jer se posvađao sa roditeljima. Na jednom sajtu objavljen je oglas koji je privukao veliku pažnju. Jedan sin je, kako se… »

Vesti dana »