Povezane vesti

Tramp negirao krivicu za pokušaj poništavanja izbora i poručio: "Tužan dan za Ameriku"

Tramp negirao krivicu za pokušaj poništavanja izbora i poručio: "Tužan dan za Ameriku"

Glas Amerike 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjasnio se da nije kriv ni po jednoj od četiri tačke optužnice koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora održanih 2020. godine. Novinar Glasa Amerike koji je pratio ročište na… »
Amerika i Donald Tramp: Da li bi bivši predsednik mogao da završi u zatvoru i druga ključna pitanja

Amerika i Donald Tramp: Da li bi bivši predsednik mogao da završi u zatvoru i druga ključna pitanja

Južne vesti 03.08.2023
Reuters Protiv bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa podignuta je optužnica u vezi sa događajima u vreme nereda od 6. januara 2021. godine u američkom Kapitolu. Republikanski političar negira da je uradio bilo šta nezakonito i opisuje slučaj… »
Tramp uoči dolaska na sud: Velika mi je čast, idem u Vašington da me uhapse

Tramp uoči dolaska na sud: Velika mi je čast, idem u Vašington da me uhapse

Politika 03.08.2023
VAŠINGTON – Bivši američki predsednik Donald Tramp, uoči dolaska u federalni sud u Vašingtonu gde će se danas izjasniti o optužnici koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora 2020, poručio je da je za njega velike… »
Tramp se izjasnio da nije kriv za zaveru protiv SAD, iz suda u Vašingtonu izašao posle 27 minuta

Tramp se izjasnio da nije kriv za zaveru protiv SAD, iz suda u Vašingtonu izašao posle 27 minuta

Euronews 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp večeras se pred sudom u Vašingtonu zvanično izjasnio da nije kriv po sve četiri tačke optužnice, javio je CNN. On je zvanično optužen na sudskom ročištu za zaveru radi poništenja svog poraza na izborima… »
Tramp se izjasnio da nije kriv pred sudom u Vašingtonu

Tramp se izjasnio da nije kriv pred sudom u Vašingtonu

RTV 03.08.2023
VAŠINGTON - Bivši američki predsednik Donald Tramp izjasnio se danas da nije kriv po optužnici koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora u SAD, održanih 2020. godine, prenosi Si-En-Bi-Si. Tramp je, nakon završetka… »
Trump se izjasnio da nije kriv po optužbama za izbore 2020.

Trump se izjasnio da nije kriv po optužbama za izbore 2020.

Slobodna Evropa 03.08.2023
Bivši predsednik Sjedinjenih Američkih Država (SAD) Donald Tramp (Trump) izjasnio se da nije kriv po četiri tačke optužnice da je pokušao da poništi rezultate predsedničkih izbora 2020. godine. Sutkinja je donela odluku da ga pusti da se brani sa… »
Trump se izjasnio da nije kriv pred sudom u Washingtonu

Trump se izjasnio da nije kriv pred sudom u Washingtonu

Al Jazeera 03.08.2023
Bivši američki predsjednik se tereti po četiri tačke optužnice za zavjeru u svrhu poništenja svog poraza na izborima 2020. godine. Bivši američki predsjednik Donald Trump kazao je, pred federalnim sudom u Washingtonu, kako nije kriv po četiri… »
Tramp se izjasnio da nije kriv po optužbi za pokušaj da poništi rezultate izbora

Tramp se izjasnio da nije kriv po optužbi za pokušaj da poništi rezultate izbora

N1 Info 03.08.2023
Bivši predsednik Donald Tramp se u Saveznom sudu u Vašingtonu izjasnio da nije kriv po optužbi da je pokušao da poništi rezultate predsedničkih izbora 2020. godine. Tužioci iz kancelarije specijalnog tužioca Džeka Smita nisu tražili istražni… »
Donald Tramp se izjasnio da nije kriv: Otkriveno kako se bivši predsednik ponašao u sudu (foto/video)

Donald Tramp se izjasnio da nije kriv: Otkriveno kako se bivši predsednik ponašao u sudu (foto/video)

Blic 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp stigao je u sud u Vašingtonu gde je zvanično optužen za zaveru u svrhu poništenja svog poraza na izborima 2020. godine. On se nakon sprovedene sudske procedure izjasnio da nije kriv. Prisutne su bile jake snage… »
Tramp pred suđenje u Vašingtonu: Velika mi je čast jer ću biti uhapšen za vas

Tramp pred suđenje u Vašingtonu: Velika mi je čast jer ću biti uhapšen za vas

Pravda 03.08.2023
Potrebna mi je još jedna optužnica da obezbedim svoj izbor!, pisao je bivši američki predsednik u objavi na svojoj društvenoj mreži. Bivši američki predsednik Donald Tramp otišao je na sud u Vašingtonu, a informaciju o tome objavio je na svojoj… »
Tramp uoči dolaska u sud: Velika mi je čast, idem u Vašington da me uhapse

Tramp uoči dolaska u sud: Velika mi je čast, idem u Vašington da me uhapse

RTS 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp, uoči dolaska u federalni sud u Vašingtonu gde će se izjasniti o optužnici koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora 2020, poručio je da je za njega "velika čast što će ga… »
Tramp: Krenuo sam prema Vašingtonu, gde će me uhapsiti

Tramp: Krenuo sam prema Vašingtonu, gde će me uhapsiti

Nova 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp biće zvanično optužen na sudskom ročištu danas oko 22 sata po našem vremenu za zaveru u svrhu poništenja svog poraza na izborima 2020. godine. Uoči procesa bivši republikanski predsednik prozvao je slučaj… »
Tramp optužen za zaveru protiv Amerike

Tramp optužen za zaveru protiv Amerike

Politika 03.08.2023
Bivši američki predsednik suočio se s novom federalnom optužnicom da je hteo da poništi rezultate predsedničkih izbora, koji su doveli do upada u Kapitol hil 6. januara 2021. godine. Pokušaj da se više od dve i po godine posle upada Trampovih… »
„Predsednici nisu kraljevi“: Tanja je Trampova noćna mora, iz prikrajka vreba i čuveni haški tužilac

„Predsednici nisu kraljevi“: Tanja je Trampova noćna mora, iz prikrajka vreba i čuveni haški tužilac

Nova 03.08.2023
Kada se bivši američki predsednik Donald Tramp pojavi na sudu kako bi se suočio sa velikim brojem optužbi koje su protiv njega podignute, uključujući i mešanje u izboree 2020. godine, susrešće se sa poznatim neprijateljem - okružnom sutkinjom… »
Tramp danas ponovo pred sudom, pojačane mere bezbednosti u Vašingtonu

Tramp danas ponovo pred sudom, pojačane mere bezbednosti u Vašingtonu

Vesti online 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp trebalo bi danas pred federalnim sudom u Vašingtonu da se izjasni o optužnici, koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora 2020. godine. Oko suda i u samoj zgradi preduzete su… »
Izjašnjava se o optužnici: Tramp danas ponovo pred sudom, pojačane mere bezbednosti u Vašingtonu

Izjašnjava se o optužnici: Tramp danas ponovo pred sudom, pojačane mere bezbednosti u Vašingtonu

Blic 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp trebalo bi danas pred federalnim sudom u Vašingtonu da se izjasni o optužnici, koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora 2020. godine. Oko suda i u samoj zgradi preduzete su… »
Tramp danas ponovo pred sudom, pojačane mere bezbednosti u Vašingtonu

Tramp danas ponovo pred sudom, pojačane mere bezbednosti u Vašingtonu

Insajder 03.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp trebalo bi danas pred federalnim sudom u Vašingtonu da se izjasni o optužnici, koja ga tereti za pokušaje poništavanja rezultata predsedničkih izbora 2020. godine. Oko suda i u samoj zgradi preduzete su… »
Amerika i Donald Tramp: Da li bi bivši predsednik mogao da završi u zatvoru i druga ključna pitanja

Amerika i Donald Tramp: Da li bi bivši predsednik mogao da završi u zatvoru i druga ključna pitanja

Radio 021 03.08.2023
Koliko su ozbiljne optužbe sa kojima se suočava bivši američki predsednik i da li bi i pored odlaska u zatvor mogao da se kandiduje na izborima? Reuters Protiv bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa podignuta je optužnica u vezi sa događajima… »
Amerika i Donald Tramp: Da li bi bivši predsednik mogao da završi u zatvoru i druga ključna pitanja

Amerika i Donald Tramp: Da li bi bivši predsednik mogao da završi u zatvoru i druga ključna pitanja

Danas 03.08.2023
Protiv bivšeg američkog predsednika Donalda Trampa podignuta je optužnica u vezi sa događajima u vreme nereda od 6. januara 2021. godine u američkom Kapitolu. Republikanski političar negira da je uradio bilo šta nezakonito i opisuje slučaj kao… »
Da li će Donald Tramp ići u zatvor?

Da li će Donald Tramp ići u zatvor?

Vesti online 03.08.2023
Donald Tramp dodao je treću optužnicu na svoju listu sve većih pravnih problema u utorak 1. avgusta, nakon što je velika porota u Vašingtonu optužila bivšeg predsednika SAD po četiri tačke koje se odnose na navodne pokušaje Trampa da poništi… »
Tužilac tereti Trampa za remećenje mirnog transfera vlasti

Tužilac tereti Trampa za remećenje mirnog transfera vlasti

Biznis.rs 03.08.2023
Bivši predsednik SAD treći put pred krivičnim sudom. Bivši američki predsednik Donald Tramp (Donald Trump) našao se po treći put pred krivičnom tužbom. On će se u četvrtak u Saveznom sudu u Vašingtonu izjasniti po optužbama za rušenje… »
„Kolovođa Tramp danas na saslušanju“: Početak pravnog procesa protiv bivšeg predsednika

„Kolovođa Tramp danas na saslušanju“: Početak pravnog procesa protiv bivšeg predsednika

Danas 03.08.2023
Bivši predsednik SAD Donald Tramp danas će se vratiti u epicentar svetske javnosti, piše CNN, jer će se pojaviti u sudnici kako bi odgovorio na istorijske optužbe, uključujući zaveru za prevaru Sjedinjenih Američkih Država. Saslušanje će biti… »
Slučaj "Amerika protiv Trampa": Podignuta je i treća optužnica protiv bivšeg predsednika, a ovo su odgovori na sva pitanja…

Slučaj "Amerika protiv Trampa": Podignuta je i treća optužnica protiv bivšeg predsednika, a ovo su odgovori na sva pitanja…

Blic 02.08.2023
Bivši američki predsednik Donald Tramp optužen je u istrazi specijalnog savetnika Džeka Smita za pokušaj poništavanja rezultata predsedničkih izbora 2020. i dešavanja koja su dovela do smrtonosnog upada u Kapitol hil 1. januara 2021. Ovo je treća… »
Ko je Džek Smit, tužilac koji je podigao optužnice protiv Trampa?

Ko je Džek Smit, tužilac koji je podigao optužnice protiv Trampa?

Danas 02.08.2023
Džek Smit, američki specijalni tužilac koji je u utorak podigao drugu federalnu krivičnu optužnicu protiv bivšeg predsednika Sjedinjenih Američkih Država Donalda Trumpa, do sada je u karijeri vodio slučajeve protiv ratnih zločinaca, mafijaša i… »

Vesti dana »