Povezane vesti

U zavojima, sav modar - operisan Marko Đedović! Pokazao lice nakon intervencije, šok fotke - "Trpeo sam gušenja!"

U zavojima, sav modar - operisan Marko Đedović! Pokazao lice nakon intervencije, šok fotke - "Trpeo sam gušenja!"

Mondo 03.08.2023
Marko Đedović se oglasio nakon operacije nosa. Marko Đedović se oglasio nakon operacije nosa. Bivši učesnik i novi voditelj ZadrugeMarko Đedović nedavno je otkrio da će zbog zravstvenih problema morati na operaciju, a nekoliko dana kasnije… »
(Foto) pola lica mu u zavojima: Marko Đedović pokazao kako izgleda nakon operacije: "Trpeo sam gušenja"

(Foto) pola lica mu u zavojima: Marko Đedović pokazao kako izgleda nakon operacije: "Trpeo sam gušenja"

Blic 03.08.2023
Voditelj "Zadruge" Marko Đedović nedavno je pričao da ima zdravstvenih problema, zbog čega će morati na operaciju. On se oglasio nakon intervencije i pokazao kako sad izgleda. Njemu je pola lica mu je u zavojima, ali se on dobro oseća, što dokazuje… »
Operisan voditelj Marko Đedović! Rešava probleme sa stomakom i disanjem!

Operisan voditelj Marko Đedović! Rešava probleme sa stomakom i disanjem!

Svet plus 03.08.2023
Operisan voditelj Marko Đedović i sada se oglasio iz bolnice. Kako je nedavno izjavio mora da rešava probleme sa stomakom i disanjem, kako bi bio spreman za nove projekte na kojima će raditi. Voditelj je nedavno otkrio da ima zadravstvenih problema… »
Operisan Marko Đedović: Oglasio se iz bolnice, evo kako se trenutno oseća

Operisan Marko Đedović: Oglasio se iz bolnice, evo kako se trenutno oseća

Blic 03.08.2023
Voditelj "Zadruge" Marko Đedović nedavno je otkrio da ima zdravstvenih problema, te da će morati na operaciju. On je sada svoje pratioce na mrežama obavestio da je nakon intervencije sve u najboljem redu. - Sada kada je operacija uspešno završena… »
"Ostavili su me u bolnici devet dana, stres je bio okidač": Saša Kovačević iskreno o zdravstvenom problemu, otkrio ko mu je…

"Ostavili su me u bolnici devet dana, stres je bio okidač": Saša Kovačević iskreno o zdravstvenom problemu, otkrio ko mu je…

Blic 02.08.2023
Pevač Saša Kovačević nakon teško perioda i bolesti sa kojom se borio mesec dana, vratio se poslu i trenutno boravi u Crnoj Gori zbog letnje turneje. Kako ističe veoma je vezan za crnogorsko primorje jer je baš tu i počeo, a zbog čega baš i ne… »

Vesti dana »