Povezane vesti

Rmbačila za koru hleba, pa se udala za žestokog momka! Potresna ispovest Goce Božinovske - "Nisam imala šta da obučem!"

Rmbačila za koru hleba, pa se udala za žestokog momka! Potresna ispovest Goce Božinovske - "Nisam imala šta da obučem!"

Mondo 03.08.2023
Goca Božinovska ne krije da je imala teško odrastanje, kao i da je njena majka jedva sastavljala kraj sa krajem. Goca Božinovska ne krije da je imala teško odrastanje, kao i da je njena majka jedva sastavljala kraj sa krajem. Pevačica Goža… »
„Posle škole sam radila za parče hleba“: Goca Božinovska je živela u siromaštvu, udala se za žestokog momka, a onda…

„Posle škole sam radila za parče hleba“: Goca Božinovska je živela u siromaštvu, udala se za žestokog momka, a onda…

Nova 03.08.2023
Pevačica je decenijama gradila svoju muzičku karijeru. Goca Božinovska godinama je deo naše muzičke scene, iza sebe ima veliki broj hitova, a sada uživa u plodovima svog rada. Međutim, popularna pevačica nije uvek živela u luksuzu, već je, kao… »
"Komšije su mi davale iznošene stvari, posle škole sam radila za parče hleba": Pevačica odrasla u gorkom siromaštvu…

"Komšije su mi davale iznošene stvari, posle škole sam radila za parče hleba": Pevačica odrasla u gorkom siromaštvu…

Blic 03.08.2023
Pevačica Goca Božinovska iza sebe ima dugogodišnju muzičku karijeru, te sada uživa u plodivma svog rada, ipak nije oduvdek živela u izobilju. Goca je imala veoma teško detinjstvo, a jednom prilikom je prala je kako je bilo odrastati u siromaštvu… »

Vesti dana »