Povezane vesti
Tužilaštvo smatra da Milić nije prekršio zakon
Politika 03.08.2023
VJT je ocenio da načelnik PU za grad Beograd nije učinio krivično delo kada je na konferenciji za medije pokazao spisak đaka koje je Kosta K. nameravao da ubije. Veselin Milić, načelnik Policijske uprave za grad Beograd nije počinio nijedno krivično delo… »
Slučaj Veselina Milića i masakra u Ribnikaru: Koje je tužilaštvo nadležno za objavljeni spisak dece?
Nova 03.08.2023
Tri meseca posle masovnih ubistava u Ribnikaru i zahteva roditelja da se utvrdi odgovornost zbog objavljivanja spiska dece za odstrel, oglasilo se Više javno tužilaštvo u Beogradu. Saopštava da načelnik Policijske uprave za Beograd Veselin Milić nije… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Bez struje u Ivanjici, Lučanima, Sjenici, Arilju, a ministarka tvrdi: To su normalni problemi
Nova pre 5 minutajoš 35 povezanih
Važno upozorenje građanima iz Sektora za vanredne situacije MUP-a: Opasno je – ne pravite ove greške
Pravda pre 1 satjoš 55 povezanih
Šef francuske diplomatije pozvao SAD da prekinu sa ucenjivanjem oko Grenlanda
Beta pre 2 satajoš 27 povezanih
Ukrajinka posle izgubljenog finala u Brizbejnu: Hiljade ljudi u Ukrajini bez struje i grejanja na hladnoći od "minus 20"
Euronews pre 1 satjoš 44 povezane
Pojašnjenje situacije i pravdanje odluke: Evo zbog čega je poništen gol Holandije protiv Srbije
Nova pre 35 minutajoš 31 povezana


