Povezane vesti

Turistkinja koju je napala morska kornjača: Nisam znala šta me je snašlo

Turistkinja koju je napala morska kornjača: Nisam znala šta me je snašlo

N1 Info 03.08.2023
Anita Dadić, koju je pre nekoliko dana u uvali hrvatskog ostrva Čiovo, kod Trogira, napala morska kornjača, ispričala je da nije znala šta ju je snašlo, već da je samo osetila veliki bol, prenosi Nova.rs „Bol je bila kao da vas neko ogromnim… »
Džinovske morske kornjače napadaju kupače u Hrvatskoj: "Rana je odmah prokrvarila i pomodrela"

Džinovske morske kornjače napadaju kupače u Hrvatskoj: "Rana je odmah prokrvarila i pomodrela"

Euronews 03.08.2023
Morska kornjača nedavno je napala ženu i muškarca na Čiovo u Hrvatskoj, a žena koju je ugrizla kornjača, Anita Dadić, ispričala je da u trenutku nije znala šta ju je snašlo, već je samo osetila veliki bol. "Bol je bila kao da vas neko ogromnim… »
Ženu ujela kornjača: "Bol je bila velika, vrištala sam" - neverovatan slučaj na plaži u Hrvatskoj

Ženu ujela kornjača: "Bol je bila velika, vrištala sam" - neverovatan slučaj na plaži u Hrvatskoj

Večernje novosti 03.08.2023
ANITA Dadić, žena koju je pre nekoliko dana u uvali hrvatskog ostrva Čiovo, kod Trogira, napala morska kornjača, ispričala je da nije znala šta ju je snašlo, već je samo osetila veliki bol. Foto: Unsplash - Bol je bila kao da vas neko ogromnim… »

Vesti dana »