Povezane vesti

"Srećan sam, navijači će biti ponosni": Nikola Mirotić se oglasio po potpisu za Olimpiju Milano

"Srećan sam, navijači će biti ponosni": Nikola Mirotić se oglasio po potpisu za Olimpiju Milano

Večernje novosti 03.08.2023
NIKOLA Mirotić potpisao je trogodišnji ugovor sa Olimpijom Milano. Iskusni krilni centar izneo je prve impresije po dolasku u klub iz "grada mode". EPA Praktično celo leto je trajala saga oko toga gde će bivši igrač Barselone nastaviti karijeru. Od… »
Otkriveni detalji Mirotićevog ugovora, poznato koliko ostaje u Milanu

Otkriveni detalji Mirotićevog ugovora, poznato koliko ostaje u Milanu

Nova 03.08.2023
Klub je saopštio detalje. Španski košarkaš crnogorskog porekla Nikola Mirotić ima novi klub i potpisao je trogodišnji ugovor sa Olimpijom iz Milana. To je saopštio italijanski klub na zvaničnom sajtu, dok još uvek nije poznato koliko će… »
Mirotić konačno potpisao: Saga je završena, novi klub potvrdio sve

Mirotić konačno potpisao: Saga je završena, novi klub potvrdio sve

Mondo 03.08.2023
Nikola Mirotić i zvanično je potpisao za Armani. Nikola Mirotić i zvanično je potpisao za Armani. Nikola Mirotić potpisao je za Armani! Saga je konačno završena. Oglasio se i italijanski klub i zvanično potvrdio da je sve gotovo i da je on novi… »
Mirotićeva prva izjava posle novog ugovora: Presrećan sam što će me on trenirati!

Mirotićeva prva izjava posle novog ugovora: Presrećan sam što će me on trenirati!

Mondo 03.08.2023
Nikola Mirotić dao je prvu izjavu kao novi košarkaš Armanija. Nikola Mirotić dao je prvu izjavu kao novi košarkaš Armanija. Nikola Mirotić (32) potpisao je trogodišnji ugovor sa Armanijem. Letnja saga je završena i stavljena je tačka na… »
Oglasio se "maneken" Mirotić!

Oglasio se "maneken" Mirotić!

Sportske.net 03.08.2023
Danas je napokon završena saga oko Nikole Mirotića. Rođeni Crnogorac koji se dovodio u pitanje sa mnogobrojnim evroligašima, među kojima je Partizan bio najbliži da ga anagažuje, na kraju je odlučio da karijeru nastavi u Armaniju iz Milana i… »
Mirotić: Srećan sam što ću ponovo raditi sa Mesinom

Mirotić: Srećan sam što ću ponovo raditi sa Mesinom

Sport klub 03.08.2023
Nikola Mirotić je u četvrtak definitivno postao novi igrač Armanija, sa kojim je potpisao trogodišnji ugovor. Nakon burnog leta tokom kojega su ga mediji selili u razne klubove, Mirotić može konačno da se okrene obavezama u italijanskom timu. Tu… »

Vesti dana »