Povezane vesti

Na Slaviji ispao karambol Otpao kabl, autu u vožnji izlomljena stakla

Na Slaviji ispao karambol Otpao kabl, autu u vožnji izlomljena stakla

Alo 03.08.2023
Danas tokom dana pukom srećom izbegnuta je tragedija kada se otkačio deo mreže za napajanje tramvaja na Slaviji. Kako je objavljeno na snimku na stranici "moj_beo_grad" tramvaj je saobraćao i ušao u kružni tok, kada mu se u jednom trenutku otkačila… »
Karambol na Slaviji: Otpao deo mreže za napajanje, tramvaju u vožnji izlomljena stakla (video)

Karambol na Slaviji: Otpao deo mreže za napajanje, tramvaju u vožnji izlomljena stakla (video)

Večernje novosti 03.08.2023
NESREĆA je pukom srećom izbegnuta kada se danas otkačio deo mreže za napajanje tramvaja na Slaviji. Foto: Printrkin/Instagram Kako je objavljeno na snimku na stranici "moj_beo_grad" tramvaj je saobraćao i ušao u kružni tok, kada mu se u jednom… »
Drama na Slaviji: Tramvaju u vožnji izlomljena stakla: Otpao deo mreže za napajanje i napravio karambol (video)

Drama na Slaviji: Tramvaju u vožnji izlomljena stakla: Otpao deo mreže za napajanje i napravio karambol (video)

Blic 03.08.2023
Nesreća je pukom srećom izbegnuta kada se danas otkačio deo mreže za napajanje tramvaja na Slaviji. Kako je objavljeno na snimku na stranici "moj_beo_grad" tramvaj je saobraćao i ušao u kružni tok, kada mu se u jednom trenutku otkačila metalna… »

Vesti dana »