Povezane vesti

Egzum: Zauvek ću pamtiti prošlu sezonu

Egzum: Zauvek ću pamtiti prošlu sezonu

Politika 04.08.2023
Doskorašnji košarkaš Partizana Dante Egzum zahvalio je danas navijačima crno-belih za sve trenutke i istakao da će zauvek pamtiti prošlu sezonu provedenu u tom klubu. „Ne znam ni gde bih počeo. Toliko emocija i uspomena. Neverovatnim navijačima… »
Dante Egzum se oprostio od navijača Partizana: Hvala vam što ste me prihvatili, zauvek ću se sećati ove sezone

Dante Egzum se oprostio od navijača Partizana: Hvala vam što ste me prihvatili, zauvek ću se sećati ove sezone

Danas 04.08.2023
Doskorašnji košarkaš Partizana Dante Egzum zahvalio je danas navijačima crno-belih za sve trenutke i istakao da će zauvek pamtiti prošlu sezonu provedenu u tom klubu. „Ne znam ni gde bih počeo. Toliko emocija i uspomena. Neverovatnim navijačima… »
Eksum se obratio Grobarima, pričao o časti, tituli, ljubavi...

Eksum se obratio Grobarima, pričao o časti, tituli, ljubavi...

Sportski žurnal 04.08.2023
Australijski košarkaš je, posle sezone provedene u Partizanu, karijeru nastavio u Dalasu. Doskorašnji košarkaš Partizana Dante Eksum zahvalio je navijačima crno-belih za sve trenutke i istakao da će zauvek pamtiti prošlu sezonu provedenu u tom… »
Egzum: Zauvek ću pamtiti prošlu sezonu

Egzum: Zauvek ću pamtiti prošlu sezonu

Novi magazin 04.08.2023
Doskorašnji košarkaš Partizana Dante Egzum zahvalio je danas navijačima crno-belih za sve trenutke i istakao da će zauvek pamtiti prošlu sezonu provedenu u tom klubu. "Ne znam ni gde bih počeo. Toliko emocija i uspomena. Neverovatnim navijačima… »
Dante Egzum se emotivno oprostio od Partizana: Ovu poruku će „grobari“ zauvek pamtiti

Dante Egzum se emotivno oprostio od Partizana: Ovu poruku će „grobari“ zauvek pamtiti

Nova 04.08.2023
Emotivan je bio Australijanac. Australijski košarkaš Dante Egzum novi je igrač Dalasa pošto je ovog leta napustio redove Partizana. On je za kratko vreme postao miljenik „grobara“ i pružao je sjajne partije tokom cele prethodne sezone. Podršku… »
Egzum se oprostio od Partizana: Ne znam ni gde bih počeo…

Egzum se oprostio od Partizana: Ne znam ni gde bih počeo…

Sport klub 04.08.2023
Doskorašnji košarkaš Partizana Dante Egzum emotivnom porukom na društvenim mrežama oprostio se od kluba i navijača koje je uspeo da "kupi" za samo jednu sezonu provedeu u crno-belom dresu. Australijanac je u leto 2022. iz Barselone došao u Humsku… »
Dante Egzum otvorio dušu: "Grobari" su verovali u mene, čast mi je što smo vratili titulu u Humsku

Dante Egzum otvorio dušu: "Grobari" su verovali u mene, čast mi je što smo vratili titulu u Humsku

Večernje novosti 04.08.2023
Malo je košarkaša koji su tako brzo pobrali simpatije navijača u Beogradu kao što je to bio slučaj sa Danteom Egzumom. Australijanac je bespoštednom borbom, atraktivnim potezima i posvećenošću na terenu kupio navijače. Oni pak nisu dugo mogli da… »
Egzum otvorio dušu, emotivna poruka "grobarima" posle odlaska

Egzum otvorio dušu, emotivna poruka "grobarima" posle odlaska

Sportske.net 04.08.2023
Australijski plejmejker Dante Egzum se na svom Instagramu prvi put oglasio od odlaska iz Partizana u kom je za godinu dana pokazao svoje pune mogućnosti i vratio se na uzlazni karijerni put. Egzum je istakao u objavi da iskustva u crno-belom dresu neće… »
Dante objavom raspalio grobare: Odmah mu se javili Panter, Lesor i Anđušić! (foto)

Dante objavom raspalio grobare: Odmah mu se javili Panter, Lesor i Anđušić! (foto)

Mondo 04.08.2023
Ne zaboravlja ni jedan trenutak u crno-belom Dante Egzum! Ne zaboravlja ni jedan trenutak u crno-belom Dante Egzum! Za samo godinu dana u crno-belom dresu Dante Egzum je postao miljenik "grobara", a sada se ponovo oprostio od Partizana. U emotivnom postu… »

Vesti dana »