Povezane vesti

Tri meseca od zločina u selima u okolini Mladenovca: Ubica iza rešetaka, Srbija se i dalje oporavlja od stravične tragedije

Tri meseca od zločina u selima u okolini Mladenovca: Ubica iza rešetaka, Srbija se i dalje oporavlja od stravične tragedije

Nova 04.08.2023
Prošla su tri meseca od pucnjave koja se dogodila u selima u okolini Mladenovca i Smedereva, kada je pomahnitali Uroš B. ubio devet osoba, a ranio njih 13. Ubica se od zločina nalazi iza rešetaka, a Srbija se i dalje nije oporavila od stravične… »
"Miro, dođi brzo, pobi nam: Decu!" Bolna ispovest majke Nemanje, ubijenog u masakru u Mladenovcu: "Iz te čekaonice smo…

"Miro, dođi brzo, pobi nam: Decu!" Bolna ispovest majke Nemanje, ubijenog u masakru u Mladenovcu: "Iz te čekaonice smo…

Blic 04.08.2023
- Ja sam bila majka jednom detetu 21 godinu, a 4. maja sam prestala to da budem. Dan mi prođe nekako, noć nikako, sve se nadam doći će moj sin, doći će majki svojoj - ovako priča neutešna Mirjana Milenković Stevanović, majka Nemanje Stevanovića… »
U nemanju je ispaljeno 6 metaka, živeo je dva sata, A onda se sve srušilo! Ispovest majke ubijenog mladića u Mladenovcu

U nemanju je ispaljeno 6 metaka, živeo je dva sata, A onda se sve srušilo! Ispovest majke ubijenog mladića u Mladenovcu

Mondo 04.08.2023
Mirjana Milenković Stevanović, majka Nemanje Stevanovića (21) koji je ubijen 4. maja otvorila je svoju dušu. Mirjana Milenković Stevanović, majka Nemanje Stevanovića (21) koji je ubijen 4. maja otvorila je svoju dušu. Mirjana Milenković… »

Vesti dana »