Povezane vesti

Ja sam OSTALA TRUDNA i mene više ništa ne zanima: Goca Tržan RASPLAKALA SVE objavom u emisiji (VIDEO)

Ja sam OSTALA TRUDNA i mene više ništa ne zanima: Goca Tržan RASPLAKALA SVE objavom u emisiji (VIDEO)

Story 04.08.2023
Goca Tržan o odnosu sa Ivanom Marinkovićem i trudnoći otvorila je dušu kod Milana Kalinića u emisiji "Preživeli", a njena ispovest izazvala je veliku pažnju u javnosti budući da je pevačica na ovako osetljive teme bez zadrške govorila. Kako je… »
Filmska priča elizabete iz gnjilana: Kao bebu je ostavili u podrumu, usvojio je bračni par iz Amerike, a sad ona želi da…

Filmska priča elizabete iz gnjilana: Kao bebu je ostavili u podrumu, usvojio je bračni par iz Amerike, a sad ona želi da…

Blic 04.08.2023
-Moje ime je Elizabeta. To ime su mi dali moji roditelji, koji su me usvojili kada sam bila vrlo mala. Ne znam da li mi je žena koja me je rodila dale neko ime, jer je nikad nisam upoznala. Rođena sam u zimu, u martu 1993. godine na Kosovu i Metohiji, u… »
"Rođena je da ne kažem mrtva, imala je oštećenje mozga": Potresna ispovest Nenada Pagonisa o ćerki: "Beba je ostala bez…

"Rođena je da ne kažem mrtva, imala je oštećenje mozga": Potresna ispovest Nenada Pagonisa o ćerki: "Beba je ostala bez…

Blic 04.08.2023
Kik-bokser Nenad Pagonis ispričao je potresne detalje iz svog života, kada su mu se rodila ćerka Tesa. On je opisao svoju borbu za ćerkino zdravlje, koja je rođena mrtva, ali i svoju borbu sa anksioznošću zbog čega je u jednom periodu imao… »
"Kada je došla policija, vezali su ga lisicama i u gaćama ga izveli iz kuće" Ispovest Goce Tržan o Ivanu Marinkoviću…

"Kada je došla policija, vezali su ga lisicama i u gaćama ga izveli iz kuće" Ispovest Goce Tržan o Ivanu Marinkoviću…

Blic 04.08.2023
Pevačica Goca Tržan otkrila je da nije htela da se uda za Ivana Marinkovića, ali da se splet okolnosti u njenom životu dogodio. Kako napominje, Goca Tržan je ostala trudna posle pet meseci zabavljanja. - Nisam htela da se udam uopšte. Ostala sam u… »

Vesti dana »