Povezane vesti

„Sudija mi je po drugi put ubio ćerku, zar život mog deteta vredi samo dve godine?“: Potresna ispovest oca stradale…

„Sudija mi je po drugi put ubio ćerku, zar život mog deteta vredi samo dve godine?“: Potresna ispovest oca stradale…

Nova 04.08.2023
"Sudija je overio ubistvo moje ćerke. Po drugi put ju je ubio, a time je ubio mene i celu našu porodicu. Taj mladić je kolima naleteo na našu ćerku koja je krenula u školu, njemu nisam ništa loše rekao, ali od nepravde suda neću se oporaviti… »
Dve godine zatvora vozaču za smrt devojčice na pešačkom, porodica: "Sud je ovom presudom poručio - ubijajte!"

Dve godine zatvora vozaču za smrt devojčice na pešačkom, porodica: "Sud je ovom presudom poručio - ubijajte!"

Euronews 04.08.2023
Petnaestogodišnja Melisa Zećović umrla je na licu mesta kada ju je u decembru prošle godine Belmin Hasanović, tada maloletnik, udario vozilom na pešačkom prelazu. Za to delo, Viši sud u Novom Pazaru ga je 2. avgusta osudio na dve godine… »
Melisu (15) na pešačkom pokosio mladić (17) sa probnom dozvolom! Zbog nesrećne devojčice Novi Pazar se digao na noge, a…

Melisu (15) na pešačkom pokosio mladić (17) sa probnom dozvolom! Zbog nesrećne devojčice Novi Pazar se digao na noge, a…

Blic 04.08.2023
Melisa Zećović (15) je stradala 12. decembra prošle godine, kada je nju na pešačkom prelazu pokosio tada sedamnaestogodišnji vozač B.H. sa probnom vozačkom dozvolom. Nakon sedam meseci od tragedije koja je potresla ceo Novi Pazar vozač je… »

Vesti dana »