Povezane vesti

Milojević: Terzić je uvek znao šta treba i čekao da se kockice poklope

Milojević: Terzić je uvek znao šta treba i čekao da se kockice poklope

Sportski žurnal 05.08.2023
Nekadašnji trener srpskog šampiona ističe da je Zvezda sada na drugom nivou. Vladan Milojević, trener koji je ispisao deo istorije Crvene zvezde sa dva plasmana u grupnu fazu Lige šampiona, rekao je za „Sputnjik” da je i u njegovo vreme bilo… »
Bahar i Zvezda znaju šta žele: Milojević o novom treneru, odluci da se odrekene Borjana... (video)

Bahar i Zvezda znaju šta žele: Milojević o novom treneru, odluci da se odrekene Borjana... (video)

Večernje novosti 05.08.2023
NEKADAŠNjI trener Crvene zvezde Vladan Milojević govorio je o aktuelnoj situaciji u redovima crveno-belih u emisiji "Miljanov korner". Foto: N.Paraušić Vladan Milojević je pružio podršku Baraku Baharu. Smatra da je situacija danas znatno bolja nego… »
Milojević podržao Bahara: "Naravno da je trebalo da napravi rez, nekada nismo mogli da dovodimo brze igrače!"

Milojević podržao Bahara: "Naravno da je trebalo da napravi rez, nekada nismo mogli da dovodimo brze igrače!"

Sportske.net 05.08.2023
Bivši trener Crvene zvezde Vladan Milojević bio je gost popuparnog podkasta "Miljanov korner" i tom prilikom, između ostalog, pružio podršku novom treneru crveno-belih Baraku Baharu. Milojević je sa Zvezdom izborio dva plasmana u grupnu fazu Lige… »
Rekli su baharu: Ključevi su kod tebe, izvoli! Milojević o novom treneru Zvezde: Hteo sam i ja brze igrače, ali...

Rekli su baharu: Ključevi su kod tebe, izvoli! Milojević o novom treneru Zvezde: Hteo sam i ja brze igrače, ali...

Mondo 05.08.2023
Bivši trener Crvene zvezde Vladan Milojević i dalje prati nastupe svog kluba i video je šta je sve uradio Barak Bahar ovog leta. Bivši trener Crvene zvezde Vladan Milojević i dalje prati nastupe svog kluba i video je šta je sve uradio Barak Bahar… »

Vesti dana »