Povezane vesti

"Sve što on kaže je neozbiljno": Aleksandra i Filip Car zvanično raskinuli, prvi put se oglasila - Nisam prihvatila!

"Sve što on kaže je neozbiljno": Aleksandra i Filip Car zvanično raskinuli, prvi put se oglasila - Nisam prihvatila!

Mondo 06.08.2023
Aleksandra Nikolić i Filip Car imaju trzavice u vezi, a evo da li će doći do pomirenja ili je ovog puta konačan kraj. Aleksandra Nikolić i Filip Car imaju trzavice u vezi, a evo da li će doći do pomirenja ili je ovog puta konačan kraj. Aleksandra… »
"Nisam prihvatila njegovu odluku da raskidamo": Aleksandra Nikolić van sebe zbog Cara, priznala da ju je ostavio: "Emotivno…

"Nisam prihvatila njegovu odluku da raskidamo": Aleksandra Nikolić van sebe zbog Cara, priznala da ju je ostavio: "Emotivno…

Blic 06.08.2023
Nakon što je Filip Car potvrdio da je zvanično raksinuo sa pobednicom "Zadruge 6" Aleksandrom Nikolić, ona se oglasila i prokomentarisala celu situaciju. - Ja reči ne smatram ozbiljno, već dela . Ovaj raskid je rečima prekinut tako da mu to dođe… »
Aleksandra i Filip nisu raskinuli! Nikolićeva se izlanula i otkrila pravu istinu, evo kako su prevarili sve!

Aleksandra i Filip nisu raskinuli! Nikolićeva se izlanula i otkrila pravu istinu, evo kako su prevarili sve!

Alo 06.08.2023
obednica 'Zadruge' otvorila dušu o emotivnom brodolomu. Nakon što je Filip Car potvrdio da je zvanično raksinuo sa pobednicom "Zadruge 6" Aleksandrom Nikolić, koju je podsetimo verio pred samo finale, sada se ona oglasila i otkrila kako je došlo do… »
"Molio sam je da to ne radi": Filip Car progovorio o raskidu sa Aleksandrom Nikolić, ovo je kap koja je prelila čašu: "Ja…

"Molio sam je da to ne radi": Filip Car progovorio o raskidu sa Aleksandrom Nikolić, ovo je kap koja je prelila čašu: "Ja…

Blic 06.08.2023
Pobednica "Zadruge 6" Aleksandra Nikolić stavila je tačku na vezu sa Filipom Carem, nakon čega je donela odluku da obriše sve uspomene sa njim, a potom su se otpratili sa društvenih mreža. On se sada oglasio na društvenoj mreži Tik Tok gde je prvi… »
"Neću da ćutim više": Aleksandra nakon raskida sa Carem ima problema sa zdravljem, besna se oglasila: "sam je napravio…

"Neću da ćutim više": Aleksandra nakon raskida sa Carem ima problema sa zdravljem, besna se oglasila: "sam je napravio…

Blic 06.08.2023
Pobednica "Zadruge 6" Aleksandra Nikolić stavila je tačku na vezu sa Filipom Carem, nakon čega je donela odluku da obriše sve uspomene sa njim, a potom su se otpratili sa društvenih mreža. Sada se oglasila na Instagramu gde je rekla da nije u stanju… »

Vesti dana »