Povezane vesti

Ljubi Perućici polupana kola u oluji: Pevač otkrio sve detalje

Ljubi Perućici polupana kola u oluji: Pevač otkrio sve detalje

Nova 06.08.2023
Otkrio koliku štetu mu je oluja napravila. Pevač Ljuba Perućica se, nakon oluje koja je i juče zadesila Srbiju, oglasio se za „ Blic“ i pokazao koliko mu je štete naneto. Kako je rekao, najveću štetu pretrpela su kola, njegova i kola njegove… »
(Video) Polupana kola, šteta je velika: Ljuba Perućica za "Blic" nakon stravične oluje: "Sva sreća nijedan prozor na kući…

(Video) Polupana kola, šteta je velika: Ljuba Perućica za "Blic" nakon stravične oluje: "Sva sreća nijedan prozor na kući…

Blic 06.08.2023
Pevač Ljuba Perućica se, nakon oluje koja je i juče zadesila Srbiju, oglasio se za "Blic" i pokazao koliko mu je štete naneto. Naime, kako nam je pevač rekao, najveću štetu pretrpela su kola, njegova i kola njegove supruge Katarine Kolozeus. -… »
(Video) "dođe mi Da plačem": Srpskom pevaču oluja uništila kuću i automobile: "Neka nas Bog sačuva"

(Video) "dođe mi Da plačem": Srpskom pevaču oluja uništila kuću i automobile: "Neka nas Bog sačuva"

Blic 05.08.2023
Folk pevač Ljuba Perućica je, nakon oluje koja je i danas zadesila Srbiju, objavio snimak u kom je pokazao koliko mu je štete naneto. Ljuba je snimao kola, koja su, kako je i sam rekao, na više mesta izgrebana i ulubljena. - Ne znam koliko vidite, ali… »

Vesti dana »