Povezane vesti

Adil progovorio o Džeju posle skoro tri godine: Otkrio zašto neće biti u filmu o životu pokojnog pevača

Adil progovorio o Džeju posle skoro tri godine: Otkrio zašto neće biti u filmu o životu pokojnog pevača

Nova 07.08.2023
Pevač se prisetio tasta. Adil Maksutović govorio je posle dužeg vremena o pokojnom tastu Džeju Ramadanovskim. „Posebnu emociju doživljavam kada pevam Džejeve pesme, a i krvno smo vezani. Moja deca imaju njegove gene, to je sasvim normalno i… »
"Moja deca nose njegove gene": Adil nikad iskrenije o Džeju: Evo koliko mu je pomogao u karijeri

"Moja deca nose njegove gene": Adil nikad iskrenije o Džeju: Evo koliko mu je pomogao u karijeri

Blic 07.08.2023
Adil Maksutivić je sinoć nastupio u Knjaževcu, na 62.festivalu kulture mladih u Gurgusovačkoj kuli. Kiša je lila kao iz kabla, ali to nije poremetilo brojne Knjaževčane da dodju i zabave se na njegovom nastupu. Tom prilikom, Adil je posle dužeg… »
Adil o detaljima: Otkrio da li će se naći u filmu o legendarnom DŽeju

Adil o detaljima: Otkrio da li će se naći u filmu o legendarnom DŽeju

Večernje novosti 07.08.2023
ADIL Maksutović u subotu, 5. avgusta, nastupao je u Knjaževcu, na 62. Festivalu kulture mladih u Gurgusovačkoj kuli. Foto: Igor Zdravković Kiša je lila kao iz kabla, ali to nije poremetilo brojne Knjaževčane da dođu i zabave se na njegovom… »

Vesti dana »