Повезане вести
Дачић: Не плашим се избора
Политика 07.08.2023
Председник Социјалистичке партије Србије (СПС) Ивица Даћић изјавио је данас да се „не плаши избора” и додао да за функционисање институција није добро да се у неколико узастопних периода скраћују мандати. „А нарочито (није… »
"СПС се не плаши избора": Ивица Дачић: Скраћивање мандата није добро за институције, немамо шта да мењамо
Блиц 07.08.2023
Министар спољних послова Ивица Дачић истакао је да је евидентно да ове године неће бити одржани избори у Србији, а да већ следеће године улазимо у изборну годину. Како је истакао, курс СПС-а неће се мењати, јер већ годинама има… »
Дачић: Не плашим се избора, опозиција није превише еуфорична да буду одржани
Радио сто плус 07.08.2023
“А нарочито (није добро), ако нема неке политичке кризе у смислу кризе броја гласова у парламенту”, рекао је Дачић за ТВ Прва, наводећи да су га “напали” из опозиције због његове недавно изјаве да нема разлога за ванредне… »
Вести дана »
Спајић оптимиста, тврди да ће Црна Гора у ЕУ 2028. Премијер очекује пуноправно чланство до тада и поручује да ће Подгорица тамо "чекати" остале из региона
Курир пре 2 минутајош 13 повезаних
Седам особа повређено у четири саобраћајна удеса током ноћи у Београду
Н1 Инфо пре 1 сатјош 11 повезаних
СРБИЈУ ЧЕКА ЛЕДЕНО ЈУТРО И СУНЧАН ДАН: Магла у котлинама, на планинама право пролеће!
Глас југа пре 1 сатјош 11 повезаних





