Povezane vesti

Javno tužilaštvo prosledilo izveštaj BIRODI-ja o radu REM-a Tužilaštvu za organizovani kriminal

Javno tužilaštvo prosledilo izveštaj BIRODI-ja o radu REM-a Tužilaštvu za organizovani kriminal

Beta 07.08.2023
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) saopštio je danas da je na njihov izveštaj o radu Regulatornog tela za elektronske medije (REM) reagovalo Republičko javno tužilaštvo, tako što je izveštaj prosledilo Tužilaštvu za organizovani kriminal… »
Javno tužilaštvo prosledilo izveštaj BIRODI-ja o radu REM-a Tužilaštvu za organizovani kriminal

Javno tužilaštvo prosledilo izveštaj BIRODI-ja o radu REM-a Tužilaštvu za organizovani kriminal

Novi magazin 07.08.2023
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) saopštio je danas da je na njihov izveštaj o radu Regulatornog tela za elektronske medije (REM) reagovalo Republičko javno tužilaštvo, tako što je izveštaj prosledilo Tužilaštvu za organizovani kriminal… »
BIRODI: Tužilac zatražio izveštaj od REM-a

BIRODI: Tužilac zatražio izveštaj od REM-a

N1 Info 07.08.2023
Biro za društvena istraživanja (BIRODI) je objavio da ima informaciju da je tužilac zatražio izveštaj od Regulatornog tela za elektronske medije (REM). „Prema informacijama, koje je BIRODI dobio od Tužilaštva za organizovani kriminal, tužilac je… »

Vesti dana »