Povezane vesti

"Blic" saznaje: Evo u kakvom je stanju beba rođena jutros u toaletu Autobuske stanice u Beogradu

"Blic" saznaje: Evo u kakvom je stanju beba rođena jutros u toaletu Autobuske stanice u Beogradu

Blic 07.08.2023
Beba koja je rođena danas u toaletu na Glavnoj autobuskoj stanici u Beogradu je dobro, a kako "Blic" saznaje, rođena je sa 2.550 grama. Kako nam je potvrđeno u Narodnom frontu u pitanju je dečak, a i beba i majka su dobro i zbrinuti su. -Muško dete… »
Zdravka je bebu izvadila iz WC šolje i spasila je: "Bila je modra, uspela sam da je oživim!" Dramatični detalji porođaja na…

Zdravka je bebu izvadila iz WC šolje i spasila je: "Bila je modra, uspela sam da je oživim!" Dramatični detalji porođaja na…

Blic 07.08.2023
"Čula sam kako neko viče: "Upomoć!". Utrčala sam u toalet i zatekla devojku, veoma uznemirenu, izbezumljenu, totalno van sebe! Žena, oko 20 godina, već se bila porodila, a dete je upalo u WC šolju! Izvadila sam bebu, bila je sva modra, crna! Uspela… »
"Bebu sam izvadila iz ve-ce šolje, nagutala se vode": Detalji nesvakidašnjeg porođaja na autobuskoj stanici u Beogradu

"Bebu sam izvadila iz ve-ce šolje, nagutala se vode": Detalji nesvakidašnjeg porođaja na autobuskoj stanici u Beogradu

Večernje novosti 07.08.2023
ZDRAVKA Rutić, radnica Beogradske autobuske stanice, herojski je uletela u kabinu u kojoj se porađala devojka, izvukla novorođenče iz ve-ce šolje i oživela ga. Foto: D. Balšić - Bilo je neopisivo. Zvala sam obezbeđenje, uzela rukavice i ušla… »
Poznato stanje bebe rođene na stanici: Dečak i mama smešteni u GAK "Narodni front"

Poznato stanje bebe rođene na stanici: Dečak i mama smešteni u GAK "Narodni front"

Večernje novosti 07.08.2023
PROF. dr Svetlana Janković Ražnatović, načelnica porodilišta u GAK "Narodni front", kaže da je beba, koja je rođena na stanici u Beogradu, dečak težak 2.550 g. Foto M. Anđela - Muško dete od 2.550 grama, koje je rođeno u toaletu, kako u… »
"Bebu sam izvadila iz wc šolje, uspela sam da je oživim"! Detalji porođaja u toaletu na autobuskoj stanici u Beogradu

"Bebu sam izvadila iz wc šolje, uspela sam da je oživim"! Detalji porođaja u toaletu na autobuskoj stanici u Beogradu

Mondo 07.08.2023
Devojka se porodila u toaletu na autobuskoj stanici u Beogradu. Devojka se porodila u toaletu na autobuskoj stanici u Beogradu. Zdravka Rutić, radnica na održavanju higijene toaleta na Glavnoj autobuskoj stanici u Beogradu, svedočila je neverovatnoj… »

Vesti dana »