Povezane vesti

"Zašto spuštaš slušalicu kada spomenem..." Isplivala prepiska Miljane Kulić i Ivana Marinkovića, Nišlijka neće više da…

"Zašto spuštaš slušalicu kada spomenem..." Isplivala prepiska Miljane Kulić i Ivana Marinkovića, Nišlijka neće više da…

Kurir 08.08.2023
Marija i Miljane Kulić nedavno su napravile veliko slavlje povodom rođendana malog Željka Kulića. Marija je nedavno istakla da se Ivan od tada nije javio niti pitao za sina, a sada je Miljana rešila da objavi prepisku sa Ivanom i to javno. - Mama je… »
Evo kako se Marija Kulić oseća nakon hitne hospitalizacije! Miljana objavila nalaz iz bolnice evo šta su joj uočili tokom…

Evo kako se Marija Kulić oseća nakon hitne hospitalizacije! Miljana objavila nalaz iz bolnice evo šta su joj uočili tokom…

Kurir 08.08.2023
Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica raskinuli su vezu, nakon čega ga je ona optužila da im je dužan 10.000 evra. Marija je zbog stresa završila u bolnici, Bebica je u svojoj objavi optužio Kuliće da su foliranti, a sada je Miljana na… »
Bebica ne bira način da uništi kuliće! Nakon što je Marija završila u bolnici, on izneo šok tvrdnje i priložio dokaze…

Bebica ne bira način da uništi kuliće! Nakon što je Marija završila u bolnici, on izneo šok tvrdnje i priložio dokaze…

Kurir 08.08.2023
Nakon javnog prepucavanja sa sada već bivšim dečkom, Nenadom Macanovićem Bebicom , Miljana Kulić otkrila je da je njena majka završila u bolnici. - Pritisak joj je naglo, trenutno je 220/114. Od juče kada je Nenad objavio broj telefona moje mame… »
"Imala sam jake mučnine": Miljani pozlilo kada je Bebica objavio javno Marijin broj, otkrila da stiže u Beograd

"Imala sam jake mučnine": Miljani pozlilo kada je Bebica objavio javno Marijin broj, otkrila da stiže u Beograd

Blic 08.08.2023
Mariji Kulić tvrdi da joj je danas pozlilo nakon što je Nenad Macanović Bebica objavio javno njen broj telefona na Instagramu, nakon što je ona isto Miljana uradila sa njegovim brojem. Miljaninoj majci pozlilo je zbog čega je završila u Urgentnom… »
Marija Kulić zbog bebice završila u bolnici: Miljana otkrila u kakvom je stanju njena majka nakon drame: "Ne može da dođe…

Marija Kulić zbog bebice završila u bolnici: Miljana otkrila u kakvom je stanju njena majka nakon drame: "Ne može da dođe…

Blic 08.08.2023
Miljana Kulić i Nenad Macanović Bebica raskinuli su vezu, nakon čega ga je ona optužila da im je dužan 10.000 evra. S druge strane, Bebica tvrdi da su oni njemu dužni pozamašnu svotu novca. Nakon prepucavanja, Miljana Kulić se oglasila i otkrila… »
Marija Kulić zbog bebice završila u bolnici: Miljana se hitno oglasila i otkrila koliko je alarmantno stanje njene majke

Marija Kulić zbog bebice završila u bolnici: Miljana se hitno oglasila i otkrila koliko je alarmantno stanje njene majke

Kurir 08.08.2023
Miljana Kulić i Nenad Macanović raskinuli su ljubavnu vezu nakon koje su prepucavanja putem medija i Instagrama postajala sve češća. Kulići su otkrili da Bebica duguje porodici pozamašnu svotu novca, što je Nenad demantovao i okrenuo priču u… »
"Kulići mi duguju dva miliona evra" Šok optužbe Nenada Macanovića Bebice! (foto)

"Kulići mi duguju dva miliona evra" Šok optužbe Nenada Macanovića Bebice! (foto)

Kurir 08.08.2023
Nakon što su Miljana Kulić i njena majka Marija optužile Bebicu da je pobegao iz Niša pošto je od njih uzeo 10.000 evra, Macanović je uzvratio udarac. Naime, Nenad je izneo šokantne tvrdnje kada je rekao da je porodici Kulić pozajmio 2.000.000… »
"Odjavili smo ga iz niša, ne znam šta može da napravi": Marija Kulić u šoku zbog prevare bivšeg zeta, spomenula i…

"Odjavili smo ga iz niša, ne znam šta može da napravi": Marija Kulić u šoku zbog prevare bivšeg zeta, spomenula i…

Blic 08.08.2023
Miljana Kulić raskinula je sa Nenadom Macanovićem Bebicom, a nakon raskida je pokazala na mrežama da ih je on, prema njenim rečima, ojadio za 10.000 evra. Marija Kulić se sada oglasila za "Blic", progovorila je o Ivanu Marinkoviću, ali i o prevari… »
Tara Simov otkrila u kakvom je odnosu sa svekrvom nakon raskida sa Danilom: Objavila fotografiju i sada je sve jasno (foto)

Tara Simov otkrila u kakvom je odnosu sa svekrvom nakon raskida sa Danilom: Objavila fotografiju i sada je sve jasno (foto)

Blic 07.08.2023
Bivša zadrugarka Tara Simov pre manje od mesec dana dobila je sina Nikolaja, ali je nekoliko dana nakon porođaja raskinula sa ocem deteta, Danilom Raičevićem. Kako izvor za "Blic" tvrdi, Tara za 10 dana napušta Niš i vraća se za Beograd sa sinom… »

Vesti dana »