Povezane vesti

Rusija će postići mir pod svojim uslovima! Medvedev: Ceo NATO se bori protiv nas, ali imamo dovoljno snage da sve ostvarimo

Rusija će postići mir pod svojim uslovima! Medvedev: Ceo NATO se bori protiv nas, ali imamo dovoljno snage da sve ostvarimo

Kurir 08.08.2023
Ceo sistem NATO-a se praktično otvoreno bori protiv Rusije, ali mi imamo dovoljno snaga da ostvarimo sve zadatke "specijalne vojne operacije", izjavio je danas zamenik predsednika Saveta za nacionalnu bezbednost Rusije Dmitrij Medvedev. Medvedev je… »
"Rusija će postići mir pod svojim uslovima": Medvedev: Ceo sistem NATO se bori protiv nas, ali imamo dovoljno snage za sve…

"Rusija će postići mir pod svojim uslovima": Medvedev: Ceo sistem NATO se bori protiv nas, ali imamo dovoljno snage za sve…

Blic 08.08.2023
Ceo sistem NATO-a se praktično otvoreno bori protiv Rusije, ali mi imamo dovoljno snaga da ostvarimo sve zadatke "specijalne vojne operacije", izjavio je danas zamenik predsednika Saveta za nacionalnu bezbednost Rusije Dmitri Medvedev. Medvedev je… »
Medvedev: Rusija će postići mir pod svojim uslovima

Medvedev: Rusija će postići mir pod svojim uslovima

RTV 08.08.2023
MOSKVA - Ceo sistem NATO-a se praktično otvoreno bori protiv Rusije, ali mi imamo dovoljno snaga da ostvarimo sve zadatke "specijalne vojne operacije", izjavio je danas zamenik predsednika Saveta za nacionalnu bezbednost Rusije Dmitrij Medvedev. Medvedev… »
Medvedev: Rusija će postići mir pod svojim uslovima

Medvedev: Rusija će postići mir pod svojim uslovima

Vesti online 08.08.2023
“Ceo sistem NATO-a se praktično otvoreno bori protiv Rusije, ali mi imamo dovoljno snaga da ostvarimo sve zadatke “specijalne vojne operacije”, izjavio je danas zamenik predsednika Saveta za nacionalnu bezbednost Rusije Dmitrij Medvedev. Medvedev… »

Vesti dana »