Povezane vesti

Ne dugujem ja tebi, nego ti meni dva miliona! Nenad odlučio da progovori, isplivala prepiska s Kulićima - šok optužbe!

Ne dugujem ja tebi, nego ti meni dva miliona! Nenad odlučio da progovori, isplivala prepiska s Kulićima - šok optužbe!

Mondo 08.08.2023
Nenad Macanović Bebica je zaratio s porodicom Kulić nakon raskida s Miljanom, a sada se prvi put oglasio na ovu temu. Nenad Macanović Bebica je zaratio s porodicom Kulić nakon raskida s Miljanom, a sada se prvi put oglasio na ovu temu. Miljana Kulić… »
"Bio je plaćen za intimne odnose" Miljana otkrila kako su se Kulići ophodili sa Bebicom i kakav je tretman imao

"Bio je plaćen za intimne odnose" Miljana otkrila kako su se Kulići ophodili sa Bebicom i kakav je tretman imao

Kurir 08.08.2023
Miljana Kulić ogorčena je na bivšeg verenika Nenada Macanovića Bebicu, pa je priznala da je dobijao pare da bi njih dvoje imali seksualne odnose. Voditeljka Ana Radulović koja je preksinoć menjala kolege u emisiji ''Narod pita'' poželela je dobro… »
Iskoristila sam ga da prebolim zolu: Miljana Kulić posle raskida s Bebicom iznela prljav veš - drago mi je što je otišao

Iskoristila sam ga da prebolim zolu: Miljana Kulić posle raskida s Bebicom iznela prljav veš - drago mi je što je otišao

Mondo 08.08.2023
Miljana Kulić je iznela u javnost neke nepoznate detalje iz njenog i Nenadovog odnosa, a otkrila je i kakav tretman je imao u njenoj proodici. Miljana Kulić je iznela u javnost neke nepoznate detalje iz njenog i Nenadovog odnosa, a otkrila je i kakav… »
"Bio je plaćen za intimne odnose": Miljana Kulić iznela šok detalje o Bebici i dugu od 10.000 evra: Evo kakav tretman je…

"Bio je plaćen za intimne odnose": Miljana Kulić iznela šok detalje o Bebici i dugu od 10.000 evra: Evo kakav tretman je…

Blic 08.08.2023
Miljana Kulić šokirala je sve izjavom da je njen bivši verenik Nenad Macanović Bebica dobila pare kako bi imao intimne odnose sa njom. Naime, Miljana se uključila u emisiji "Zadruga - Narod pita" i iznela šok detalje o bivšem dečku u programu… »
Kulići mi duguju dva miliona evra! Nenad Macanović izneo šokantne optužbe, pa izneo dokaze (foto)

Kulići mi duguju dva miliona evra! Nenad Macanović izneo šokantne optužbe, pa izneo dokaze (foto)

Alo 08.08.2023
Da je od ljubavi do mržnje tanka linija, uverili su se Nenad Macanović Bebica i Miljana Kulić, koji otkako su raskinuli ne prestaju da iznose prljav veš iz svog odnosa. Nakon što su Miljana i njena majka Marija optužile Bebicu da je pobegao iz Niša… »
Bio je plaćen za intimne odnose Miljana otkrila kakav tretman je Bebica imao, pa žetoko oplela po bivšem!

Bio je plaćen za intimne odnose Miljana otkrila kakav tretman je Bebica imao, pa žetoko oplela po bivšem!

Alo 08.08.2023
Kulićeva ne prestaje da iznosi detalje veze sa Bebicom. Miljana Kulić ogorčena je na bivšeg verenika Nenada Macanovića Bebicu, pa je priznala da je dobijao pare da bi njih dvoje imali seksualne odnose.Voditeljka Ana Radulović koja je preksinoć… »

Vesti dana »