Povezane vesti

(Video) "polomila mi je nokte, šutnula sam je u stomak": Prvi snimak pretučene cimerke Noe Milivojev: Pokazala povrede i…

(Video) "polomila mi je nokte, šutnula sam je u stomak": Prvi snimak pretučene cimerke Noe Milivojev: Pokazala povrede i…

Blic 08.08.2023
Marija Ana Pavlović, cimerka ubijene tiktokerke Noe Milivojev, navodno je pretučena prošle noći u jednom hotelu u Beogradu. Na nju je, kako tvrdi, nasrnula nepoznata žena. Marija Ana sada je stala pred kamere "Blic-a" i iznela svoju stranu priče o… »
Krv je šikljala na sve strane, htela je da me ubije! Pretučena cimerka pokojne Noe - Marija otkrila detalje incidenta!

Krv je šikljala na sve strane, htela je da me ubije! Pretučena cimerka pokojne Noe - Marija otkrila detalje incidenta!

Mondo 08.08.2023
Marija Pavlović, cimerka ubijene tiktokerke Noe Milivojev pretučena je u jednom hotelu. Marija Pavlović, cimerka ubijene tiktokerke Noe Milivojev pretučena je u jednom hotelu. Marija Pavlović, navodno buduća učesnica Zadruge i drugarica ubijene Noe… »
Pretučena prijateljica ubijene Noe Milivojev: Dobila batine u hotelu, Marija ispričala šta joj se tačno desilo (foto)

Pretučena prijateljica ubijene Noe Milivojev: Dobila batine u hotelu, Marija ispričala šta joj se tačno desilo (foto)

Kurir 08.08.2023
Marija Pavlović, cimerka ubijene tiktokerke Noe Milivojev pretučena je prošle noći u jednom hotelu. Naime, u gluvo doba noći, u jednom prestoničkom hotelu, Marija je sedela u lobiju hotela, a onda ju je nepoznata žena napala. Marija je nakon… »
Pretučena cimerka Noe Milivojev: "Pokušala je da me ubije dok sam čekala klijenta"

Pretučena cimerka Noe Milivojev: "Pokušala je da me ubije dok sam čekala klijenta"

Blic 08.08.2023
Marija Ana Pavlović, cimerka ubijene tiktokerke Noe Milivojev, pretučena je prošle noći u jednom hotelu u Beogradu.Na nju je, kako tvrdi, nasrnula nepoznata žena. - Istina je, pretučena sam. Katastrofa, pune su mi ruke krvi. Ja sam bila dole u… »

Vesti dana »