Povezane vesti

Crno-beli potpisali levo krilo

Crno-beli potpisali levo krilo

Sportski žurnal 08.08.2023
Bogdan Mirčetić potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom. Bogdan Mirčetić je potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštio je beogradski klub. - Kad sam došao u klub, glavni ciljevi su mi bili da potpišem profesionalni ugovor i da… »
Totenhem spremio zamenu za Kejna

Totenhem spremio zamenu za Kejna

Sportski žurnal 08.08.2023
Londonski klub potpisao ugovor sa Alehom Velisom doskorašnjim napadačem Rozarija. Argentinski napadač Aleho Velis (19) novi je igrač Totenhema, saopštio je londonski klub. Sa Totenhemom je potpisao šestogodišnji ugovor. Prošao je mlađe kategorije… »
Zvanično - Urugvajac u Juventusu

Zvanično - Urugvajac u Juventusu

Sportske.net 08.08.2023
Urugvajski fudbaler Fakundo Gonsales novi je član Juventusa, saopštio je večeras torinski klub. Gonsales igra na poziciji štopera, a sa Juventusom je potpisao ugovor do 2026. godine. Prošao je mlađe kategorije Espanjola, da bi u julu 2019. godine… »
Mladi fudbaler Bogdan Mirčetić potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Mladi fudbaler Bogdan Mirčetić potpisao trogodišnji ugovor sa Partizanom

Dnevnik 08.08.2023
Mladi fudbaler Partizana Bogdan Mirčetić potpisao je profesionalni ugovor sa "crno-belima" na tri godine, saopštio je danas beogradski klub. Mirčetić (2005), koji je sa omladinskom selekcijom Partizana u sezoni 2022/2023. osvojio titulu prvaka… »
Budućnost Partizana: Mirčetiću ugovor na tri godine

Budućnost Partizana: Mirčetiću ugovor na tri godine

Sport klub 08.08.2023
Nekada član omladinske selekcije, od ove sezone priključen prvom timu, Bogdan Mirčetić (2005) potpisao je profesionalni ugovor sa Partizanom na tri godine. Mirčetić, koji je sa omladinskom selekcijom u sezoni 2022/23 poneo titulu prvaka države… »
Potpis na trogodišnji ugovor, tinejdžer Mirčetić veran Partizanu!

Potpis na trogodišnji ugovor, tinejdžer Mirčetić veran Partizanu!

Sportske.net 08.08.2023
Fudbaler Bogdan Mirčetić potpisao je trogodišnji ugovor sa Partizanom, saopštio je danas beogradski klub. "Kad sam došao u klub, glavni ciljevi su mi bili da potpišem profesionalni ugovor i da debitujem za prvi tim Partizana. Danas sam napravio… »

Vesti dana »