Povezane vesti

Ukrajina bi priznanjem tzv. Kosova izgubila sve

Ukrajina bi priznanjem tzv. Kosova izgubila sve

Politika 08.08.2023
Ukrajina bi priznanjem tzv. Kosova u jednom trenutku izgubila sve. Ovim rečima predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanje kako vidi to što Kijev razmatra otvaranje kancelarije za vezu u Prištini i eventualno priznanje tzv. Kosova o… »
Izbori nisu fontana želja

Izbori nisu fontana želja

Politika 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da mu niko nije tražio beogradske izbore, a da ih je on nudio 50 puta, kao i da opozicija ne odlučuje da li će, ako bude beogradskih izbora, to biti izbori samo u prestonici. "Da li će biti smo… »
Vučić: Ako Ukrajina prizna Kosovo gubi adut iz ruku

Vučić: Ako Ukrajina prizna Kosovo gubi adut iz ruku

Slobodna Evropa 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da ako Ukrajina prizna nezavisnost Kosova u jednom danu bi "izgubila sve što je imala u svojim rukama". Vučić je odgovarajući na pitanja na konferenciji za novinare 8. avgusta naveo da bi Ukrajina… »
Vučić: Izbori u Beogradu ako ih opozicija želi

Vučić: Izbori u Beogradu ako ih opozicija želi

Novi magazin 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da vanredni lokalni izbori u Beogradu, ako opozicija to želi, mogu biti održani u decembru ove ili na proleće naredne godine, ali i dodao da opozicija ne odlučuje o tome da li će istovremeno biti… »
Vučić: Pismo evropskih i američkih parlamentaraca je suštinski usmereno protiv Srbije

Vučić: Pismo evropskih i američkih parlamentaraca je suštinski usmereno protiv Srbije

RTV 08.08.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je pismo 56 evropskih i američkih parlamentaraca upućeno čelnicima SAD, Velike Britanije i EU suštinski usmereno protiv Srbije, jer se u njemu navodi da je za Srbiju dobar onaj koji bi… »
Vučić: Ukrajina bi priznanjem KiM izgubila sve u jednom danu

Vučić: Ukrajina bi priznanjem KiM izgubila sve u jednom danu

Dnevnik 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da veruje da Ukrajina neće priznati nezavisnost Kosova i Metohije jer bi time u jednom danu izgubila sve adute koje ima u rukama i sav politički kredibilitet. Vučić je to rekao na pitanje novinara… »
Vučić: Sagledaćemo zahteve ljudi iz Bačke Palanke za smenu predsednika

Vučić: Sagledaćemo zahteve ljudi iz Bačke Palanke za smenu predsednika

Dnevnik 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će sagledati sve zahteve građana Bačke Palanke za smenu predsednika te opštine posle pogibije dečaka i njegovog dede usled strujnog udara i da će u skladu sa tim donositi odluke. Na… »
Vučić o mogućnosti da Ukrajina prizna Kosovo: Mislim da je Zelenski mudriji

Vučić o mogućnosti da Ukrajina prizna Kosovo: Mislim da je Zelenski mudriji

N1 Info 08.08.2023
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da predsednika Ukrajine Volodimira Zelenskog smatra "mnogo mudrijim" od poslanika ukrajinskog parlamenta Aleksandra Merežka, koji je izjavio da Kijev razmatra priznanje Kosova. „Zamislite da Ukrajina prizna… »
Vučić: Niko mi nije tražio beogradske izbore, nudio sam ih 50 puta

Vučić: Niko mi nije tražio beogradske izbore, nudio sam ih 50 puta

Euronews 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na konferenciji za medije odgovarajući na novinarsko pitanje da je pismo nekih evropskih zvaničnika samo formalno adresirano na njega, ali da je upereno protiv Srbije. "Ponosan sam na imena koja su… »
Vučić: Ponosan sam na politiku slobode, a ako Ukrajina prizna Kosovo, u jednom danu gubi sve

Vučić: Ponosan sam na politiku slobode, a ako Ukrajina prizna Kosovo, u jednom danu gubi sve

Sputnik 08.08.2023
Ako Ukrajina prizna Kosovo u jednom danu će izgubiti sve, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Ukrajina nam je prijateljska zemlja, nikada nismo imali probleme i nadam se da nećemo imati. Zamislite da Ukrajina prizna nezavisno Kosovo… »
Vučić: Ako Ukrajina prizna Kosovo…

Vučić: Ako Ukrajina prizna Kosovo…

Vesti online 08.08.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da veruje da Ukrajina neće priznati nezavisnost Kosova i Metohije jer bi time u jednom danu izgubila sve adute koje ima u rukama i sav politički kredibilitet. Vučić je to rekao na pitanje novinara… »

Vesti dana »