Povezane vesti

Milutinov: Bio bih srećniji da je Jokić sa reprezentacijom

Milutinov: Bio bih srećniji da je Jokić sa reprezentacijom

Radio sto plus 09.08.2023
“Igrao sam i ranije kao centar u prvoj petorci, tako da imam iskustva, navikao sam na tu ulogu i daću sve od sebe. Naravno, bio bih srećniji da je Jokić tu, ali tako je kako je. Pokušaću da popunim tu prazninu, iako je skoro nemoguće”, rekao je… »
Italija je rak rana srpske košarke: Orlovi ispustili 17 poena prednosti i opet izgubili od Azura

Italija je rak rana srpske košarke: Orlovi ispustili 17 poena prednosti i opet izgubili od Azura

Kurir 09.08.2023
Košarkaši Srbije poraženi su od Italije u 2. kolu Akropolis kupa rezultatom 88:89 (32:19, 15:25, 23:26, 18:19). Srbija posle dve odigrane utakmice ima polovičan učinak, posle pobede nad Grčkom u prvom kolu. Sutra igraju Grčka i Italija, posle čega… »
Košarkaši poraženi od Italije: Ispušten bod za pobedu

Košarkaši poraženi od Italije: Ispušten bod za pobedu

Radio 021 09.08.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je večeras od Italije 89:88 u drugom meču na Akropolis kupu u Atini. Srbija je juče u prvom meču pobedila Grčku 71:64. Srpski tim sjajno je otvorio meč, imao čak 17 poena prednosti u prvoj četvrtini… »
Srbija se uzda u Nikolu – „Navikao sam“

Srbija se uzda u Nikolu – „Navikao sam“

Sputnik 09.08.2023
Reprezentativac Srbije Nikola Milutinov poručio je da Orlovi nisu favoriti na predstojećem Svetskom prvenstvu u Japanu, Tajlandu i Filipinima. Povratnik u Olimpijakos, u koji je nedavno stigao iz moskovskog CSKA, pružio je odličnu partiju u pobedi… »
"Teško je bez Jokića, ali imamo Bogdana - on je naš lider" Milutinov poručio: Pokušaću da popunim tu prazninu!

"Teško je bez Jokića, ali imamo Bogdana - on je naš lider" Milutinov poručio: Pokušaću da popunim tu prazninu!

Kurir 09.08.2023
Reprezentativac Srbije Nikola Milutinov u razgovoru za grčke medije govorio je ambicijama Srbije, otkazu Nikole Jokića i svojoj ulozi u timu. Srpski centar bio je jedan od najzaslužnijh za pobedu Srbije nad Grčkom na startu Akropolis kupa u Atini… »

Vesti dana »