Povezane vesti

Ne daj bože da se drugi put razvedem! Nina Badrić priznala da li bi se opet udala - "Toliko mi je lepo u životu"

Ne daj bože da se drugi put razvedem! Nina Badrić priznala da li bi se opet udala - "Toliko mi je lepo u životu"

Mondo 09.08.2023
Nina Badrić (51) smatra da život počinje u pedesetim, a trenutno se oseća nikad bolje i ništa joj ne nedostaje. Nina Badrić (51) smatra da život počinje u pedesetim, a trenutno se oseća nikad bolje i ništa joj ne nedostaje. Jedna od najlepših i… »
"Udala bih se drugi put" Nina Badrić nikad iskrenije o emotivnom životu: Bila bih spremna da nas sahrane zajedno!

"Udala bih se drugi put" Nina Badrić nikad iskrenije o emotivnom životu: Bila bih spremna da nas sahrane zajedno!

Kurir 09.08.2023
Pevačica Nina Badrić uvek raspoloženo govori o svom životu, a javnost godinama interesuje njen emotivni status. Ona je sada odgovorila na pitanje: "Narod pita kad će se ponovno udati Nina Badrić?" - Ne znam, pitajte narod. Ja pitam narod. Nemam… »
"Udala bih se drugi put i bila spremna da nas sahrane zajedno": Nina Badrić iskreno o emotivnom životu, a spomenula i razvod

"Udala bih se drugi put i bila spremna da nas sahrane zajedno": Nina Badrić iskreno o emotivnom životu, a spomenula i razvod

Blic 09.08.2023
Pevačica Nina Badrić uvek raspoloženo govori o svom životu, a javnost godinama interesuje njen emotivni status. Ona je sada odgovorila na pitanje: "Narod pita kad će se ponovno udari Nina Badrić?" - Ne znam, pitajte narod. Ja pitam narod. Nemam… »
Spremna sam pored NJEGA da ostarim i da nas zajedno sahrane: Nina Badrić konačno otkrila za koga će se UDATI drugi put…

Spremna sam pored NJEGA da ostarim i da nas zajedno sahrane: Nina Badrić konačno otkrila za koga će se UDATI drugi put…

Story 09.08.2023
Iako je godinama deo regionalne javne scene, hrvatska muzička diva svoju privatnost uspeva da zadrži daleko od medija i javnosti, a jedna od onih tema za koju su svi i te kako zainteresovani jeste njen ljubavni život, ponajviše udaja Nine Badrić. Da… »

Vesti dana »