Povezane vesti

"Jedino što želim jeste da pitam sve ove stručnjake... Zašto nam sve ovo radite?" Oglasila se majka devojčice ubijene u…

"Jedino što želim jeste da pitam sve ove stručnjake... Zašto nam sve ovo radite?" Oglasila se majka devojčice ubijene u…

Blic 09.08.2023
"Od pre nekoliko dana teško spavam i stalno me nešto steže u grlu", reči su majke devojčice koja je ubijena 3. maja u OŠ "Vladislav Ribnikar". Majka devojčice se oglasila na društvenim mrežama. Majka ubijene devojčice je napisala otvoreno pismo… »
Prvi put se oglasila majka ubijene devojčice u Ribnikaru: Zašto ovo radite? Ostavite nas da na miru tugujemo

Prvi put se oglasila majka ubijene devojčice u Ribnikaru: Zašto ovo radite? Ostavite nas da na miru tugujemo

Dnevnik 09.08.2023
Majka dvanaestogodišnje devojčice koja je ubijena u 3. maja u OŠ "Vladislav Ribnikar" oglasila se na društvenim mrežama povodom tekst objavljenom u jednom dnevnom listu koji je, kako je navela, izuzetno uvredljiv za roditelje ubijene dece. Ovo je… »
"Od pre neki dan teško spavam i nešto me steže u grlu i sve to zbog..." Prvi put se oglasila majka ubijene devojčice u…

"Od pre neki dan teško spavam i nešto me steže u grlu i sve to zbog..." Prvi put se oglasila majka ubijene devojčice u…

Kurir 09.08.2023
Majka dvanaestogodišnje devojčice koja je ubijena u 3. maja u OŠ "Vladislav Ribnikar" oglasila se na društvenim mrežama povodom tekst objavljenom u jednom dnevnom listu koji je, kako je navela, izuzetno uvredljiv za roditelje ubijene dece. Njen tekst… »

Vesti dana »