Povezane vesti

Ruska novinarka 40 sati zatvorena na aerodromu u Beogradu, nadležni ćute

Ruska novinarka 40 sati zatvorena na aerodromu u Beogradu, nadležni ćute

Radio 021 09.08.2023
Bivša novinarka ruskog studentskog časopisa "Doxa" Natasha Tyshkevich bila je, prema njenim rečima, zatvorena na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu oko 40 sati. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nije odgovorilo na upit Radija Slobodna Evropa da… »
Ruskinju držali zatvorenu 40 sati na aerodromu “Nikola Tesla”

Ruskinju držali zatvorenu 40 sati na aerodromu “Nikola Tesla”

Vreme 09.08.2023
Društvo Nataša Tiškevič je jedna od četiri studenata koji su radili za nezavisni moskovski studentski časopis, koji su 2021. osuđeni na dve godine "popravnog rada“ zbog videa u kojem su branili slobodu okupljanja mladih Rusa. Bivša novinarka… »
Ruska novinarka tvrdi da je bila 40 sati u pritvoru na beogradskom aerodromu

Ruska novinarka tvrdi da je bila 40 sati u pritvoru na beogradskom aerodromu

Nova 09.08.2023
Bivša novinarka ruskog studentskog časopisa "Doxa" Nataša Tiškevič bila je, prema njenim rečima, zatvorena na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu oko 40 sati. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nije odgovorilo na upit Radija Slobodna Evropa da… »
Ruska novinarka kaže da je bila 40 sati u pritvoru na beogradskom aerodromu

Ruska novinarka kaže da je bila 40 sati u pritvoru na beogradskom aerodromu

N1 Info 09.08.2023
Bivša novinarka ruskog studentskog časopisa "Doxa" Nataša Tiškevič bila je, prema njenim rečima, zatvorena na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu oko 40 sati. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nije odgovorilo na upit Radija Slobodna Evropa da… »
„Nisu me pustili u Srbiju, bila sam zatvorena na aerodromu 40 sati“: Ruska novinarka tvrdi za RSE da je deportovana na…

„Nisu me pustili u Srbiju, bila sam zatvorena na aerodromu 40 sati“: Ruska novinarka tvrdi za RSE da je deportovana na…

Danas 09.08.2023
Bivša novinarka ruskog studentskog časopisa „Doxa“ Nataša Tiškevič (Natasha Tyshkevich) bila je, prema njenim rečima, zatvorena na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu oko 40 sati. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nije odgovorilo na upit… »
Ruska novinarka za RSE: Nisu me pustili u Srbiju

Ruska novinarka za RSE: Nisu me pustili u Srbiju

Slobodna Evropa 09.08.2023
Bivša novinarka ruskog studentskog časopisa "Doxa" Natasha Tyshkevich bila je, prema njenim rečima, zatvorena na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu oko 40 sati. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije nije odgovorilo na upit Radija Slobodna Evropa… »

Vesti dana »