Povezane vesti

Motika: U Zvezdi mi je mnogo obećano, nije ispunjeno ništa

Motika: U Zvezdi mi je mnogo obećano, nije ispunjeno ništa

Sport klub 09.08.2023
U intervjuu za nemačke medije Nemanja Motika ispričao je da je razočaran periodom koji je proveo u Crvenoj zvezdi u koju je došao za 2.5 miliona evra iz Bajerna. Sada mladi fudbaler nosi dres Olimpije iz Ljubljane u kojoj, kaže, tek očekuje… »
Zašto Motika nije uspeo u Zvezdi? Odgovorio je sam: "Mnogo mi je obećano tamo..."

Zašto Motika nije uspeo u Zvezdi? Odgovorio je sam: "Mnogo mi je obećano tamo..."

Sportske.net 09.08.2023
Nemanja Motika je jedan od fudbalera za koje je Crvena zvezda izdvojila mnogo, ali nije dobila makar isto toliko. Naprotiv. Ovaj momak je brzo pao u drugi plan, usledila je i prodaja, a posle epizode u Austriji, sada je član Olimpije iz Ljubljane… »
''Zvezda mi je mnogo obećala, a ništa nisu od toga ispunili'' Nemanja Motika otvoreno nakon odlaska sa ''Marakane''

''Zvezda mi je mnogo obećala, a ništa nisu od toga ispunili'' Nemanja Motika otvoreno nakon odlaska sa ''Marakane''

Večernje novosti 09.08.2023
Krilni napadač koji je iz Bajerna stigao u Zvezdu 2022. godine nije se najbolje snašao, te je poslat na pozajmicu u Austriju. FOTO: FK Crvena zvezda - Ovde mi je vrlo dobro. Ovde je mentalitet sličan kao i u Nemačkoj ili Austriji, nije kao na Balkanu… »
Zvezda mi je mnogo obećala, malo ispunila! Motika se oglasio: "Zvezdan Terzić me iznenadio, niko mi to nije rekao"

Zvezda mi je mnogo obećala, malo ispunila! Motika se oglasio: "Zvezdan Terzić me iznenadio, niko mi to nije rekao"

Mondo 09.08.2023
Nemanja Motika pričao je o Crvenoj zvezdi, Zvezdanu Terziću, igranju za reprezentaciju Srbije... Nemanja Motika pričao je o Crvenoj zvezdi, Zvezdanu Terziću, igranju za reprezentaciju Srbije... Nemanja Motika (20) nije uspeo da se dokaže u Crvenoj… »

Vesti dana »