Povezane vesti

Nakon dalile, oglasila se i anđela Đuričić! Uradila ono što je striktno zabranjeno, ova joj nikada neće oprostiti? (foto)

Nakon dalile, oglasila se i anđela Đuričić! Uradila ono što je striktno zabranjeno, ova joj nikada neće oprostiti? (foto)

Kurir 09.08.2023
Kao grom iz vedra neba danas je stigla objava Saše Mirkovića, estradnog menadžera i vlasnika televizije Hajp, da svi zapsoleni na njegovoj televiziji, posebno voditelji više ne smeju da imaju lajvove preko Tiktoka i da zarađuju putem giftova od… »
Dalila potvrdila ulazak u "zadrugu 7": Ovog puta bi konačno da pobedi? Poručuje: "gledaćemo se"

Dalila potvrdila ulazak u "zadrugu 7": Ovog puta bi konačno da pobedi? Poručuje: "gledaćemo se"

Blic 09.08.2023
Vlasnik "Hype"-a Saša Mirković objavio je da će u novoj sezoni zatražiti od voditelja i TV lica da prestanu sa korišćenjem TikToka i da na taj način zarađuju novac. Kako je poznato da bivša rijaliti učesnica Dalila Dragojević velike sume novca… »
"Ulazi u Zadrugu 7": Dalila dala otkaz, pa se podigla bura: "Dobila je ponudu koja se ne odbija"

"Ulazi u Zadrugu 7": Dalila dala otkaz, pa se podigla bura: "Dobila je ponudu koja se ne odbija"

Blic 09.08.2023
Dalila Dragojević dala je otkaz na mestu voditeljke, a se spekuliše da je navodno dobila ponudu koja se ne odbija za ulazak u "Zadrugu 7". - Obaveštavam sve ljude koji me prate i koji me vole, kao i one što me ne vole, da od danas nisam zaposlena… »
Prvo oglašavanje dalile nakon otkaza na televiziji! Otkrila prave razloge i kakva je saradnja bila, pa iznenadila: Gledaćemo…

Prvo oglašavanje dalile nakon otkaza na televiziji! Otkrila prave razloge i kakva je saradnja bila, pa iznenadila: Gledaćemo…

Kurir 09.08.2023
Bivša zadrugarka i rijaliti učesnica Dalila Dragojević dala je otkaz na jednoj televiziji na mesto voditeljke. Ona se oglasila na društvenoj mreži Instagram i tom prilikom istakla da je došlo do prekida saradnje, a sada se ponovo oglasila i otkrila… »
Dalila Dragojević ulazi u Zadrugu 7? Dobila ponudu o kakvoj svi sanjaju, pojavili se ove tvrdnje !

Dalila Dragojević ulazi u Zadrugu 7? Dobila ponudu o kakvoj svi sanjaju, pojavili se ove tvrdnje !

Kurir 09.08.2023
Bivša zadrugarka Dalila Dragojević je izdala zvanično saopštenje na društvenoj mreži Instagram, te otkrila svojim fanovima da je donela bitnu odluku. - Obaveštavam sve ljude koji me prate i koji me vole, kao i one što me ne vole, da od danas nisam… »
Dalila Dragojević potpisala otkaz! Imala odnose pred kamerama, pa postala voditeljka - evo šta će sada raditi!

Dalila Dragojević potpisala otkaz! Imala odnose pred kamerama, pa postala voditeljka - evo šta će sada raditi!

Mondo 09.08.2023
Dalila Dragojeivć više neće biti tv lice, a priča se i da ćemo je ponovo gledati u Zadruzi. Dalila Dragojeivć više neće biti tv lice, a priča se i da ćemo je ponovo gledati u Zadruzi. Dalila Dragojević, učesnica nekoliko srpskih rijalitija i… »
Dalila Dragojević dala otkaz zbog Tik Toka: Rijaliti zvezda više nije voditeljka, javno se obratila svima: "Još dugo ćete…

Dalila Dragojević dala otkaz zbog Tik Toka: Rijaliti zvezda više nije voditeljka, javno se obratila svima: "Još dugo ćete…

Blic 09.08.2023
Vlasnik Hype TV Saša Mirković objavio je da će u novoj sezoni zatražiti od voditelja i TV lica da prestanu sa korišćenjem Tik Toka i da na taj način zarađuju novac. A, kako je poznato da bivša rijaliti učesnica Dalila Dragojević velike sume… »
Kao grom iz vedra neba! Dalila Dragojević dala otkaz, više nije voditeljka, a ovo je glavni razlog: Javno se obratila svima

Kao grom iz vedra neba! Dalila Dragojević dala otkaz, više nije voditeljka, a ovo je glavni razlog: Javno se obratila svima

Kurir 09.08.2023
Vlasnik Hype TV Saša Mirković objavio je da će u novoj sezoni zatražiti od voditelja i TV lica da prestanu sa korišćenjem Tik Toka i da na taj način zarađuju novac. Kako je poznato da bivša rijaliti učesnica Dalila Dragojević velike sume novca… »

Vesti dana »