Povezane vesti

Tone splav u Beogradu: Popustio ponton na "Gabijanu", polovina splava ispod vode

Tone splav u Beogradu: Popustio ponton na "Gabijanu", polovina splava ispod vode

Večernje novosti 09.08.2023
SPLAV Gabijano (Gabbiano) na Dunavu na Novom Beogradu počeo je da tone. Foto: Jutjub/SERGIO_SPECTOR Polovina splava, koji je počeo da tone sinoć, već se nalazi u vodi. Nije bilo gostiju i niko nije povređen. Jedan radnik splava je kazao da je… »
Tone poznati splav u Beogradu: Voda nadire od sinoć, čeka se barža da počne akcija izvlačenja! Sve blokirano u blizini…

Tone poznati splav u Beogradu: Voda nadire od sinoć, čeka se barža da počne akcija izvlačenja! Sve blokirano u blizini…

Kurir 09.08.2023
Poznati beogradski splav koji se nalazi na Zemunskom keju počeo je da tone prethodne noći. Kako se navodi na instagram stranici Moj Beograd, splav je počeo da tone, voda nadire na sve strane, a očekuje se barža kako bi započeli proces izvlačenja… »
Otkriveno zašto tone poznati beogradski splav Oglasili se zaposleni i sve objasnili! Pola već u vodi, sve u blizini blokirano…

Otkriveno zašto tone poznati beogradski splav Oglasili se zaposleni i sve objasnili! Pola već u vodi, sve u blizini blokirano…

Kurir 09.08.2023
Ugostitejski splav u Beogradu delom je potonuo u Dunav. Po nezvaničnim informacijama, na tom splavu na Zemunskom keju tada nije bilo gostiju i niko nije povređen. View this post on Instagram A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Jedan od… »
Tone splav "Gabiano" na Novom Beogradu

Tone splav "Gabiano" na Novom Beogradu

RTS 09.08.2023
Splav "Gabiano" koji se nalazi na reci Dunav na Novom Beogradu delom je potonuo u reku. Kako saznaje RTS polovina splava je potonula u vodu, a splav je počeo da tone još tokom noći. Prema nezvaničnim informacijama, nije bilo gostiju na splavu i niko… »
Tone luksuzni splav u Beogradu! Polovina objekta već u vodi, sve blokirano u blizini (foto)

Tone luksuzni splav u Beogradu! Polovina objekta već u vodi, sve blokirano u blizini (foto)

Mondo 09.08.2023
Splav "Gabbiano" na Novom Beogradu počeo je da tone noćas. Splav "Gabbiano" na Novom Beogradu počeo je da tone noćas. Na Novom Beogradu je sinoć počeo da tone splav "Gabbiano". Polovina splava se već nalazi u vodi. Nije bilo gostiju i niko nije… »
Tone splav na Novom Beogradu Polovina se već nalazi u vodi, evo šta se dogodilo (foto)

Tone splav na Novom Beogradu Polovina se već nalazi u vodi, evo šta se dogodilo (foto)

Alo 09.08.2023
Polovina splava već se nalazi u vodi. Splav "Gabbiano" na Dunavu u blizini hotela Jugoslavija na Novom Beogradu delom je potonuo. Kako prenosi Instragam stranica "Moj Beograd", splav "Gabbiano" krenuo je da tone sinoć. 13:48 19:02 10:47 19:54 A post… »
Tone splav na Novom Beogradu (foto): Voda nadire od sinoć, sad se nakrivio kao "Titanik"

Tone splav na Novom Beogradu (foto): Voda nadire od sinoć, sad se nakrivio kao "Titanik"

Blic 09.08.2023
Splav "Gabbiano" na Dunavu u blizini hotela Jugoslavija na Novom Beogradu delom je potonuo. Kako prenosi Instragam stranica " Moj Beograd", splav "Gabbiano" krenuo je da tone sinoć. - Čeka se barža sa kranom da ga vadi. Svi koji imaju čamce u marini… »

Vesti dana »