Povezane vesti
Oglasili se francuzi o napadu na niger: Pariz kategorički odbacuje optužbe pučista!
Kurir 09.08.2023
Francuske vlasti kategorički odbacuju optužbe pučista, koji su preuzeli vlast u Nigeru, da su narušili vazdušni prostor ove afričke države i "oslobodili teroriste", izvestila je agencija Frans pres (AFP), pozivajući se na izvore u francuskoj vladi. Let u… »
Demanti iz Pariza: Nikakvog napada u Nigeru nije bilo
Pravda 09.08.2023
NIGER - Francuske vlasti kategorički odbacuju optužbe pučista, koji su preuzeli vlast u Nigeru, da su narušili vazdušni prostor ove afričke države i "oslobodili teroriste", izvestila je agencija Frans pres (AFP), pozivajući se na izvore u francuskoj… »
Pučisti u Nigeru optužili Francusku za narušavanje vazdušnog prostora
N1 Info 09.08.2023
Vojna hunta u Nigeru, koja je došla na vlast nedavnim državnim udarom, optužila je "francuske snage" za narušavanje vazdušnog prostora Nigera, koji je zatvoren od nedelje. Francuska je demantovala ove navode. „Francuske snage su poletele danas iz… »
Pučisti u Nigeru optužili francuske snage za narušavanje vazdušnog prostora te zemlje
Novi magazin 09.08.2023
Vojna hunta u Nigeru, koja je došla na vlast nedavnim državnim udarom, optužila je danas "francuske snage" za narušavanje vazdušnog prostora Nigera, koji je zatvoren od nedelje. "Francuske snage su poletele danas iz Ndžamene u Čadu vojnim avionom u 6.01… »
Vesti dana »

Studentska akcija: Heštegovi SNS-a preuzeti na društvenim mrežama
Serbian News Media pre 20 minutajoš 28 povezanih

Pešić: Kažu Jokić ne mora da trenira, on je najbolji na svetu - nije baš tako...
Euronews pre 15 minutajoš 48 povezanih

Radivoju Jovoviću zatvorski pritvor do 30 dana, Isidori Čeleketić kućni pritvor do tri meseca
Beta pre 6 minutajoš 15 povezanih