Povezane vesti

Pešić: Dobra priprema za Mundobasket

Pešić: Dobra priprema za Mundobasket

Sportski žurnal 09.08.2023
Selektor Srbije je istakao da je da je meč sa Italijom bio izuzetno koristan. Selektor Srbije Svetislav Pešić posle poraza od Italije (89:88) na Akropolis kupu je rekao: - Veoma dobra utakmica oba tima, mislim da je ovo dobra priprema za Mundobasket… »
"Srbija? Jedan od najboljih timova na svetu!" Poceko nas opet "ugasio", pa poručio: Igraju za džabe, svaka im čast!

"Srbija? Jedan od najboljih timova na svetu!" Poceko nas opet "ugasio", pa poručio: Igraju za džabe, svaka im čast!

Mondo 09.08.2023
Sve najlepše ima da kaže o Srbiji, srpskoj košarci i Svetislavu Pešiću Đanmarko Poceko. Sve najlepše ima da kaže o Srbiji, srpskoj košarci i Svetislavu Pešiću Đanmarko Poceko. Srbija je poražena od Italije u drugom meču "Akropolis kupa" u… »
Srbija posle +17 izgubila od Italije - Pešić poručuje: Za mene je važno da nismo odustali...

Srbija posle +17 izgubila od Italije - Pešić poručuje: Za mene je važno da nismo odustali...

Kurir 09.08.2023
Košarkaška reprezentacija Srbije izgubila je u Atini od Italije sa 88:89 u drugoj utakmici na Akropolis kupu. Selektor Pešić je rekao da je njegovom timu trebala ovakva utakmica. „Veoma jaka utakmica juče, nema izgovora ali investirali smo juče… »
Pešić tvrdi - ovo nam treba! Italija opet dobila Srbiju, selektor objasnio šta se desilo!

Pešić tvrdi - ovo nam treba! Italija opet dobila Srbiju, selektor objasnio šta se desilo!

Mondo 09.08.2023
Selektor Srbije Svetislav Pešić je nakon poraza od Italije rekao da nam je ovakva utakmica bila potrebna. Selektor Srbije Svetislav Pešić je nakon poraza od Italije rekao da nam je ovakva utakmica bila potrebna. Srbija je na drugom meču "Akropolis… »
Pešić posle poraza od Italijana: "Ovakva utakmica nam je bila neophodna"

Pešić posle poraza od Italijana: "Ovakva utakmica nam je bila neophodna"

Sportske.net 09.08.2023
Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Svetislav Pešić izjavio je da je upravo meč protiv Italije u okviru Akropolis kupa koji su "orlovi" izgubili 88:89 bio potreban njegovom timu. Srbija je imala silovit start meča u "OAKA areni", ali ako su… »
Pešić posle poraza od Italijana: Nema izgovora

Pešić posle poraza od Italijana: Nema izgovora

Sputnik 09.08.2023
Veoma dobra utakmica oba tima, mislim da je ovo dobra priprema za Mundobasket, bila nam je potrebna utakmica sa timom koji je iskusan i ima kontinuitet jer igraju tri godine zajedno, rekao je selektor košarkaša Srbije Svetislav Pešić posle poraza od… »

Vesti dana »