Povezane vesti

Otpečaćeni sudski papiri pokazali: Šestogodišnji dečak u SAD upucao učiteljicu, pa se hvalio time

Otpečaćeni sudski papiri pokazali: Šestogodišnji dečak u SAD upucao učiteljicu, pa se hvalio time

Radio 021 10.08.2023
Šestogodišnji dečak koji je ove godine iz vatrenog oružja ranio svoju učiteljicu u školi u američkoj saveznoj državi Virdžiniji, hvalio se posle incidenta govoreći "ubio sam je". To je navedeno u otpečaćenoj sudskoj dokumentaciji. Nakon… »
SAD: Šestogodišnji dečak ranio učiteljicu i hvalio se da je ubio

SAD: Šestogodišnji dečak ranio učiteljicu i hvalio se da je ubio

RTV 10.08.2023
RIČMOND - Šestogodišnji dečak koji je ove godine iz vatrenog oružja ranio svoju učiteljicu u školi u američkoj saveznoj državi Virdžiniji, hvalio se posle upucavanja govoreci "ubio sam je", navedeno je u otpečaćenoj sudskoj dokumentaciji… »
"Ubio sam je": Šestogodišnji dečak poneo mamin pištolj u školu, ranio učiteljicu pa se hvalio posle upucavanja

"Ubio sam je": Šestogodišnji dečak poneo mamin pištolj u školu, ranio učiteljicu pa se hvalio posle upucavanja

Blic 09.08.2023
Šestogodišnji dečak koji je ove godine iz vatrenog oružja ranio svoju učiteljicu u školi u američkoj saveznoj državi Virdžiniji, hvalio se posle upucavanja govoreći "ubio sam je", navedeno je u otpečaćenoj sudskoj dokumentaciji. Nakon pucnjave… »

Vesti dana »