Povezane vesti
Specijalne nagrade „Nišvila“ uručene Dragomiru Milenkoviću Jogi i Bata Kandi
Niške vesti 10.08.2023
Na više pozornica u Niškoj tvrđavi publika će uživati u nastupima svetskih zvezda koje nastupaju na festivalu. Pre zvaničnog početka festivala srpskim muzičarima, veteranima Vladeti Kandiću – Bata Kandi i Dragomiru Milenkoviću – Jogi, lideru sastava… »
JKP „Mediana“ Niš: Čišćenje, orezivanje grana, sakupljanje šuta i smeća na Trgu Kralja Aleksandra
Niške vesti 10.08.2023
Rad zelenila danas : košenje na Bulevaru Cara Konstantina i Bulevaru Nemanjića , u Tvrđavi je planirano oblikovanje šiblja. Čišćenje, orezivanje grana, sakupljanje šuta i smeća planirano je na Trgu Kralja Aleksandra. Dragi čitaoci, ako želite da budete u… »
JKP „Parking servis“ – Niš: Postavljanje prinudnih usporivača brzine u Pribojskoj i ulici Save Petrovića
Niške vesti 10.08.2023
Otklanjanje nedostataka na vertikalnoj saobraćajnoj signalizaciji predviđeno je na Matejevačkom putu, u ulicama Dušana Popovića, Kosovke devojke, Knjaževačkoj i Bulevaru Svetog cara Konstantina. Planirani su i radovi na postavljanju prinudnih usporivača… »
Tradicionalni „Dani bureka“ u Nišu
Niške vesti 10.08.2023
Kod Oficirskog doma na platou učestvovaće niški pekari , a za posetioce je obezbeđen kulturno – zabavni program svakog dana od 19 do 21 uz učešće kulturno – umetničkih društava iz Niša i okoline. Organizator manifestacije je udruženje Unija pekara Niš… »
Vesti dana »

RHMZ upozorava na jake pljuskove, grad i olujni vetar širom Srbije uz najavu osveženja krajem septembra
Naslovi.ai pre 1 satjoš 39 povezanih

Poljoprivrednici najavili protest zbog neispunjenih zahteva: Traže pomoć države i niže cene goriva
Serbian News Media pre 2 satajoš 11 povezanih