Povezane vesti

Smuvao je u kućnom pritvoru: Razveo se od Ane Nikolić i zaveo 12 godina mlađu Mariju - "Osvajao sam je godinu dana!"

Smuvao je u kućnom pritvoru: Razveo se od Ane Nikolić i zaveo 12 godina mlađu Mariju - "Osvajao sam je godinu dana!"

Mondo 10.08.2023
Reper Stefan Đurić Rasta je u vezi sa glumicom Marijom Balaban. Reper Stefan Đurić Rasta je u vezi sa glumicom Marijom Balaban Reper Stefan Đurić Rasta uživa u emotivnoj vezi sa Marijom Balaban sa kojom je uplovio u emotivni odnos tokom… »
"Godinu dana sam je osvajao": Rasta prvi put javno o novoj devojci, proslavili dve godine veze, evo kako govori o Mariji…

"Godinu dana sam je osvajao": Rasta prvi put javno o novoj devojci, proslavili dve godine veze, evo kako govori o Mariji…

Blic 10.08.2023
Reper Stefan Đurić Rasta uživa u emotivnoj vezi sa Marijom Balaban sa kojom je uplovio u emotivni odnos tokom izdržavanja kazne kućnog pritvora. Reper je sada prvi put pričao o izabranici, a tom prilikom je otkrio da su 8. avgusta obeležili drugu… »
"Posle Ane, dosta godina je prošlo dok sam našao Mariju" Ovo je nova Rastina devojka koju je godinama krio od očiju…

"Posle Ane, dosta godina je prošlo dok sam našao Mariju" Ovo je nova Rastina devojka koju je godinama krio od očiju…

Kurir 10.08.2023
Stefan Đurić Rasta uživa u emotivnoj vezi sa Marijom Balaban sa kojom je uplovio u emotivni odnos tokom izdržavanja kazne kućnog pritvora. Reper je sada prvi put pričao o izabranici, a tom prilikom je otkrio da su 8. avgusta obeležili drugu… »

Vesti dana »