Povezane vesti

Maja je otkrila kako je dobila bakšiš od kog je kupila automobil: „Tako, da živeo on meni sto godina“

Maja je otkrila kako je dobila bakšiš od kog je kupila automobil: „Tako, da živeo on meni sto godina“

City magazine 10.08.2023
Zaposlena kao stjuardesa na jahtama, Maja Bučanin često na svom TikToku objavljuje priče sa posla,a jedna od njih izazvala je posebnu pažnju, a ovu priču prenela je Nova.rs. Naime, reč je o najvećem bakšišu koji je posada čarter jahte na kojoj… »
Maja radi na jahti i ispričala je kako je dobila najveći bakšiš: Moj omiljeni gost ostavio nam je 56.000 evra

Maja radi na jahti i ispričala je kako je dobila najveći bakšiš: Moj omiljeni gost ostavio nam je 56.000 evra

Nova 10.08.2023
Crnogorka Maja Bučanin, radi kao stjuardesa na jahtama, a na svom Tiktoku često objavljuje priče s posla. Ova je izazvala posebnu pažnju. Tiče se najvećeg bakšiša koji je posada njene čarter jahte dobila od čoveka kojeg je predstavila kao svog… »
Dobili bakšiš u vrednosti stana u Beogradu! Stjuardesa Maja na jahti u šoku: Ovaj čovek ih je basnoslovno častio

Dobili bakšiš u vrednosti stana u Beogradu! Stjuardesa Maja na jahti u šoku: Ovaj čovek ih je basnoslovno častio

Mondo 10.08.2023
Stjuardesa na jahtama, Maja Bučanin ispričala je koliko je najviše bakšiša dobila posada na brodu na kom radi. Stjuardesa na jahtama, Maja Bučanin ispričala je koliko je najviše bakšiša dobila posada na brodu na kom radi. Crnogorka Maja… »

Vesti dana »