Povezane vesti

Pale akcije kompanije “Jandeks” nakon što je njen bivši šef osudio rusku invaziju na Ukrajinu

Pale akcije kompanije “Jandeks” nakon što je njen bivši šef osudio rusku invaziju na Ukrajinu

Insajder 10.08.2023
Suosnivač i nekadašnji šef ruskog tehnološkog giganta Jandeks, Arkadij Volož, javno je danas osudio vojnu intervenciju Moskve u Ukrajini, nakon čega su akcije te kompanije na Moskovskoj berzi blago pale za 1,08 odsto. "Kategorično sam protiv… »
Osnivač Jandeksa: "Ruska invazija je varvarska, užasnut sam sudbinom ljudi u Ukrajini"

Osnivač Jandeksa: "Ruska invazija je varvarska, užasnut sam sudbinom ljudi u Ukrajini"

Blic 10.08.2023
Jedan od osnivača ruske kompanije "Jandeks" Arkadij Volož osudio je danas, kako je naveo, "varvarsku" invaziju Rusije na Ukrajinu. "Ruska invazija na Ukrajinu je varvarska i ja sam kategorički protiv toga. Užasnut sam sudbinom ljudi u Ukrajini, čije… »
„Ruska invazija na Ukrajinu je varvarska. Užasnut sam sudbinom ljudi u Ukrajini“: Osnivač Jandeksa prvi put oštro protiv…

„Ruska invazija na Ukrajinu je varvarska. Užasnut sam sudbinom ljudi u Ukrajini“: Osnivač Jandeksa prvi put oštro protiv…

Nova 10.08.2023
Jedan od osnivača ruske kompanije "Jandeks" Arkadij Volož osudio je danas, kako je naveo, "varvarsku" invaziju Rusije na Ukrajinu. „Ruska invazija na Ukrajinu je varvarska i ja sam kategorički protiv toga. Užasnut sam sudbinom ljudi u Ukrajini… »

Vesti dana »