Povezane vesti
Advokatica uhapšenog vlasnika agencije „City travel“: „Svakom putniku će biti vraćen novac“
Luftika 10.08.2023
Nakon hapšenja vlasnika agencije „City travel“, saopštenjem se oglasila njegova advokatica. Advokatica Dušanka Davidov rekla je da je njenom klijentu određeno zadržavanje do 48 sati i da očekuje da već sutra bude izveden pred Osnovno javno tužilaštvo u… »
Uhapšen G.P iz turiističke agencije "City travel“ osumnjičen za prevare
RTV 10.08.2023
NOVI SAD - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsili su G. P. (1975), odgovorno lice Agencije za turističko posredovanje „City travel“, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio više… »
MUP: Uhapšen Šiđanin zbog nedozvoljenog držanja oružja
RTV 10.08.2023
ŠID - Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Šidu uhapsili su M. G. (52) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija. Prilikom pretresa njegove kuće… »
Vesti dana »
Tramp smenio Kristi Noem, ministarku unutrašnje bezbednosti zaduženu za sprovođenje imigracionih zakona
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Zajednica klubova Super i Prve lige Srbije odgovorila na poziv FSS o hitnom sastanku
Danas pre 7 satijoš 1 povezana





