Povezane vesti

Očevidac avionske nesreće: Video sam avion kako leti, nisam video sam pad

Očevidac avionske nesreće: Video sam avion kako leti, nisam video sam pad

Politika 10.08.2023
Video sam da je avion leteo, ali nisam video pad, to sam saznao od medija, rekao je danas očevidac povodom pada ultra lake letelice nedaleko od aerodroma „13. maj” kod Zemun polja, kada je poginuo pilot. „Video sam dim, nisam uspeo da vidim šta… »
"Deo aviona pao je na 500 metara od mene": Ispovest čoveka kraj čije njive se srušio avion u Batajnici

"Deo aviona pao je na 500 metara od mene": Ispovest čoveka kraj čije njive se srušio avion u Batajnici

Telegraf 10.08.2023
"Ovo je prvi put da sam doživeo tako jedan nesretan slučaj" " Avioni ovde često kruže, idu jako nisko i često im mahnemo. Danas sam ga video odavde da je išao, ali nisam video da je pao, video sam dim. Posle samshvatio da je na 500 metara odavde pao… »
Šta se zna o padu malog aviona u kojem je nastradao pilot? Vodiće se dve istrage

Šta se zna o padu malog aviona u kojem je nastradao pilot? Vodiće se dve istrage

Radio 021 10.08.2023
Pilot A. A. nastradao je nakon pada lakog aviona kod Batajnice. Prema rečima direktora Centra za istraživanje nesreća u saobraćaju, pilot je do trenutka pada bio u komunikaciji sa aerodromom. "Mi smo pristupili istrazi odmah po saznanju da je došlo… »
Batajnica crna tačka za pilote: U stravičnim padovima aviona stradalo 13 osoba, najteža nesreća dogodila se 2015.

Batajnica crna tačka za pilote: U stravičnim padovima aviona stradalo 13 osoba, najteža nesreća dogodila se 2015.

Nova 10.08.2023
Pilot Aleksandar Arsić poginuo je u današnjoj nesreći koja se dogodila nedaleko od aerodroma "13. maj" u Zemun polju pre nego što se javio bazi da je došlo do otkazivanja komandi. Proteklih godina dogodilo se čak nekoliko velikih nesreća sa… »
Deo aviona je pao na 500 metara od mene: Ispovest čoveka pored čije njive se srušila letelica (foto, video)

Deo aviona je pao na 500 metara od mene: Ispovest čoveka pored čije njive se srušila letelica (foto, video)

Mondo 10.08.2023
Dragan Kerečki, meštanin Batajnice, komentarisao je pad aviona u kojem je stradao pilot A.A. (70). Dragan Kerečki, meštanin Batajnice, komentarisao je pad aviona u kojem je stradao pilot A.A. (70). Danas oko 12 časova je pao avion u Batajnici, a… »
Od aviona gotovo ništa nije ostalo - potpuno je izgoreo! Nove fotografije sa mesta nesreće, meštani čuli brujanje (foto)

Od aviona gotovo ništa nije ostalo - potpuno je izgoreo! Nove fotografije sa mesta nesreće, meštani čuli brujanje (foto)

Mondo 10.08.2023
Kako se može videti na fotografijama olupine aviona, on je potpuno izgoreo. Vidi se garež i istopljeni delovi, a od letelice gotovo ništa nije ostalo. Kako se može videti na fotografijama olupine aviona, on je potpuno izgoreo. Vidi se garež i… »
"Sve vreme je pilot bio u kontaktu sa aerodromom"! Stručnjak otkrio tok istrage pada aviona, letelica bila u registru

"Sve vreme je pilot bio u kontaktu sa aerodromom"! Stručnjak otkrio tok istrage pada aviona, letelica bila u registru

Mondo 10.08.2023
Profesor doktor Nebojša Petrović, direktor Centra za istraživanje nesreća u saobraćaju, saopštio je da se srušena letelica nalazila u registru Direktorata za civilno vazduhoplovstvo. Profesor doktor Nebojša Petrović, direktor Centra za… »
"Video sam da kruži, mahao sam pilotu": Meštanin u blizini čije njive je pao avion u Batajnici: Video sam posle deo aviona…

"Video sam da kruži, mahao sam pilotu": Meštanin u blizini čije njive je pao avion u Batajnici: Video sam posle deo aviona…

Blic 10.08.2023
- Avioni ovde često kruže, idu jako nisko i često im mahnemo. Oni nas kao pozdrave. Ali nisam video kad je pao, video sam dim - priča Dragan Kerečki, meštanin u blizini čije njive je danas pao avion u Batajnici. Kako je ispričao za "Blic TV", on… »
Deo krila nađen 500 metara od mesta nesreće! On je bio na vezi s pilotom pre pogibije u Batajnici: "To mi je bilo čudno…

Deo krila nađen 500 metara od mesta nesreće! On je bio na vezi s pilotom pre pogibije u Batajnici: "To mi je bilo čudno…

Kurir 10.08.2023
Operater na aerodromu "13. maj" u Batajnici, sa kog je danas uzleteo pilot Aleksandar Arsić koji je poginuo u padu ultralakog aviona, kaže da mu je letač pre nesreće saopštio da je izgubio komande u vazduhu Operater, koji je želeo da ostane… »
Od aviona koji se srušio u Batajnici nije ostalo ništa: U ovoj olupini je nastradao pilot Aleksandar (foto)

Od aviona koji se srušio u Batajnici nije ostalo ništa: U ovoj olupini je nastradao pilot Aleksandar (foto)

Kurir 10.08.2023
Nakon što se danas oko podneva u njivi u Batajnici srušio ultralaki avion kojim je pilotirao Aleksandar Arsić (70), pokrenuta je istraga koja će utvrditi kako je tačno došlo do ove teške nesreće. Na mestu je, kako smo već pisali, poginuo pilot… »
"Pozdravio sam ga, išao je nisko i uzvratio mi" Dragan za Kurir opisao poslednji susret s poginulim pilotom u Batajnici

"Pozdravio sam ga, išao je nisko i uzvratio mi" Dragan za Kurir opisao poslednji susret s poginulim pilotom u Batajnici

Kurir 10.08.2023
Mnogo mu je teško otkad je saznao da je taj čovek s kojim se pozdravlja poginuo. Deo krila nađen je na nekih 500 metara od nesreće ali ga je policija sklonila. U tragediji koja se danas dogodila u blizini Zemun polja, kada je pao ultralaki avion… »

Vesti dana »