Povezane vesti

Vraćala sam se sa berbe grožđa, kad me je neko pipnuo s leđa: Lepa Lukić progovorila o svojim počecima, evo kakav šok je…

Vraćala sam se sa berbe grožđa, kad me je neko pipnuo s leđa: Lepa Lukić progovorila o svojim počecima, evo kakav šok je…

Večernje novosti 10.08.2023
LEPA LUKIĆ istaknuta srpska pevačica, ostavila je dubok pečat na muzičkoj sceni, izdvajala se kao ikona narodne muzike čiji uticaj prevazilazi granice vremena. Foto: Ivan Stanivuković Zeka Njena izuzetna karijera obuhvata ne samo velike uspehe u… »
"Nikada sirotinju nisam zaboravila, VOLIM sa NJIMA da se DRUŽIM" Lepa Lukić: Nisam se nikada pravila važna, A IMAM POVODA!

"Nikada sirotinju nisam zaboravila, VOLIM sa NJIMA da se DRUŽIM" Lepa Lukić: Nisam se nikada pravila važna, A IMAM POVODA!

Kurir 10.08.2023
Lepa Lukić, istaknuta srpska pevačica čija je umetnost ostavila dubok trag na muzičkoj sceni, izdvaja se kao ikona narodne muzike čiji je uticaj prešao granice vremena. Njena impresivna karijera obuhvata ne samo izuzetne muzičke uspehe, već i… »
"VRAĆALA sam se SA BERBE GROŽĐA, KADA ME JE NEKO PIPNUO S LEĐA" Lepa Lukić o počecima: Kada sam se okrenula, ŠOK…

"VRAĆALA sam se SA BERBE GROŽĐA, KADA ME JE NEKO PIPNUO S LEĐA" Lepa Lukić o počecima: Kada sam se okrenula, ŠOK…

Kurir 10.08.2023
Lepa Lukić, istaknuta srpska pevačica, ostavila je dubok pečat na muzičkoj sceni, izdvajala se kao ikona narodne muzike čiji uticaj prevazilazi granice vremena. Njena izuzetna karijera obuhvata ne samo velike uspehe u muzici, već i duboku povezanost… »

Vesti dana »