Povezane vesti

Duljaj: Ovo je moja krivica, ono što treba da kažem igračima, reći ću u svlačionici

Duljaj: Ovo je moja krivica, ono što treba da kažem igračima, reći ću u svlačionici

Sportski žurnal 10.08.2023
Šutnuli smo samo nekoliko puta što je nedopustivo. Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj rekao je da je njegova ekipa loše počela meč sa Sabahom, kao i da on preuzima odgovornost za poraz od azerbejdžanskog tima. - Ušli smo veoma loše u utakmicu… »
Težak poraz fudbalera Partizana od Sabaha, Jovanović sprečio katastrofu

Težak poraz fudbalera Partizana od Sabaha, Jovanović sprečio katastrofu

Politika 10.08.2023
BAKU - Fudbaleri Partizana poraženi su večeras na gostovanju Sabahu 2:0 (0:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Azerbejdžanski tim do trijumfa je došao golovima Bojana Letića u 70. i Alekseja Isajeva u 74. minutu… »
Spasilac Partizana - Jovanović: Ako damo gol u Beogradu u prvih 20 minuta, eto nas u igri opet

Spasilac Partizana - Jovanović: Ako damo gol u Beogradu u prvih 20 minuta, eto nas u igri opet

Sportski žurnal 10.08.2023
Danas nije bilo lako igrati po ovoj temperaturi, nije opravdanje zaista, ali ljudi ne znaju kako je stvarno. Golman Partizana Aleksandar Jovanović rekao je da nije zadovoljan, ali da ovo nije „katastrofalan rezultat”. - Ako damo gol u Beogradu u… »
Igor Duljaj: Čisto moja krivica, moja odgovornost

Igor Duljaj: Čisto moja krivica, moja odgovornost

Sport klub 10.08.2023
Trener Partizana Igor Duljaj rekao je da je njegova ekipa loše počela meč sa Sabahom, kao i da on preuzima odgovornost za poraz od azerbejdžanskog tima. „Ušli smo veoma loše u utakmicu, zasluženo su pobedili. Šutnuli smo samo nekoliko puta što… »
Golman Partizana Jovanović: Nije ovo katastrofalan rezultat

Golman Partizana Jovanović: Nije ovo katastrofalan rezultat

Sport klub 10.08.2023
Golman Partizana Aleksandar Jovanović rekao je da nije zadovoljan, ali da ovo nije "katastrofalan rezultat". „Ako damo gol u Beogradu u prvih 20 minuta, eto nas u igri opet. Međutim, opet kažem ostaje žal za tim drugim golom. Nije isto izgubiti 1:0… »
Postoje samo 6 godina i prvi put igraju Evropu! Ko su Azerbejdžanci zbog kojih Partizan crveni od muke!

Postoje samo 6 godina i prvi put igraju Evropu! Ko su Azerbejdžanci zbog kojih Partizan crveni od muke!

Mondo 10.08.2023
Partizan se iz Azerbejdžana vraća sa minusom od dva gola, jer je Sabah delovao kao mnogo bolji tim. Partizan se iz Azerbejdžana vraća sa minusom od dva gola, jer je Sabah delovao kao mnogo bolji tim. Fudbaleri Partizana razočarali su armiju navijača… »
Da li Partizan može da prođe? Mora! Poruke Igora Duljaja iz Azerbejdžana: Evo kako će da bude!

Da li Partizan može da prođe? Mora! Poruke Igora Duljaja iz Azerbejdžana: Evo kako će da bude!

Mondo 10.08.2023
Poruka trenera Partizana posle poraza u Azerbejdžanu. Poruka trenera Partizana posle poraza u Azerbejdžanu. Partizan je izgubio od Sabaha u Azerbejdžanu, a trener crno-belih Igor Duljaj odmah je preuzeo odgovornost za taj poraz. Isto što je izgovorio… »
Očajni Partizan, šestogodišnjak Sabah nokautirao crno-bele

Očajni Partizan, šestogodišnjak Sabah nokautirao crno-bele

Sport klub 10.08.2023
Moraće ekipa Igora Duljaja da pokuša da nadoknadi dva gola minusa u Humskoj za nedelju dana, ako želi da izbegne jednu od najvećih bruka u bogatoj istoriji kluba. Katastrofa Partizana u Masaziru, gradiću pored prestonice Azerbejdžana Bakua… »
Sabah bolji od Partizana, Letić i Isajev zadali glavobolju pred revanš u Humskoj

Sabah bolji od Partizana, Letić i Isajev zadali glavobolju pred revanš u Humskoj

Euronews 10.08.2023
Partizan je razočarao u Bakuu, Sabah je bio daleko bolji rival od crno-belih i sasvim zasluženo na revanš u Beograd za sedam daan dolazi sa dva gola prednosti i većim šansama da se plasira u plej-of Lige konferencije - 2:0 (0:0). Da crno-beli nisu na… »
Težak poraz fudbalera Partizana od Sabaha, Jovanović sprečio katastrofu

Težak poraz fudbalera Partizana od Sabaha, Jovanović sprečio katastrofu

Dnevnik 10.08.2023
BAKU: Fudbaleri Partizana poraženi su večeras na gostovanju Sabahu 2:0 (0:0) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije. Azerbejdžanski tim do trijumfa je došao golovima Bojana Letića u 70. i Alekseja Isajeva u 74. minutu… »
Ovo je samo moja krivica! Igor Duljaj o porazu Partizana: Ništa nije do igrača!

Ovo je samo moja krivica! Igor Duljaj o porazu Partizana: Ništa nije do igrača!

Mondo 10.08.2023
Trener Partizana potpuno preuzeo odgovornost. Trener Partizana potpuno preuzeo odgovornost Partizan je odigrao loše i izgubio na gostovanju Sabahu u Azerbejdžanu. Sa rezultatskim minusom 0:2, crno-beli se vraćaju u Beograd, gde će sledeće nedelje… »
Duljaj stao u odbranu svojih igrača: "Sva krivica je na meni"

Duljaj stao u odbranu svojih igrača: "Sva krivica je na meni"

Sportske.net 10.08.2023
Trener fudbalera Partizana Igor Duljaj istakao je da je krivica za poraz od Sabaha od 2:0 isključivo njegova. Nije bilo prave ideje u igri Partizana ove večeri u Bakuu i to je rezultiralo zasuženim porazom od azerbejdžanskog predstavnika. Da nije bilo… »
Ljudi ne znaju kako je! Partizanov golman o porazu: Ovo što ću reći nije opravdanje

Ljudi ne znaju kako je! Partizanov golman o porazu: Ovo što ću reći nije opravdanje

Mondo 10.08.2023
Golman Partizana Aleksandar Jovanović odbranio je penal u Azerbejdžanu, ali je potom ipak primio dva gola. Ovako je govorio o porazu crno-belih. Golman Partizana Aleksandar Jovanović odbranio je penal u Azerbejdžanu, ali je potom ipak primio dva gola… »
Igor Duljaj: Ja sam kriv, moja je greška, nije do igrača

Igor Duljaj: Ja sam kriv, moja je greška, nije do igrača

Euronews 10.08.2023
Partizan je na četvrtom gostovanju u Bakuu u svojoj istoriji prvi put izgubio. Sabah je bio u svemu bolji rival, slavio je 2:0, ali trenera crno-belih Igora Duljaja više muči slaba igra tima, pa čak i pristup. Posle meča je za TV Arena sport bio… »
Sabah Partizanova istina: Šifra „Novi Sad“ i u Bakuu

Sabah Partizanova istina: Šifra „Novi Sad“ i u Bakuu

Sport klub 10.08.2023
Prva provera potencijala „novog“ Partizana – u četvrtak od 18 časova ekipa Igora Duljaja suprotstaviće se azerbejdžanskom Sabahu, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencije. Posle remija u Bačkoj Topoli i trijumfa na novosadskom… »
Partizan u Azerbejdžanu protiv ''šestogodišnjaka'' koji brzo raste!

Partizan u Azerbejdžanu protiv ''šestogodišnjaka'' koji brzo raste!

Sportske.net 10.08.2023
Piše: Darko Mitrović Kakav značaj ima istorija ili tradicija u današnjem, modernom fudbalu? Odličnu priliku da možda dobijemo odgovor na to pitanje imaćemo u četvrtak, kada će Partizan u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija… »

Vesti dana »