Povezane vesti

Snimak sa plaže u Crnoj Gori zgrozio ljude! Lavina komentara na mrežama - "Mislila sam da smo mi divljaci" (video)

Snimak sa plaže u Crnoj Gori zgrozio ljude! Lavina komentara na mrežama - "Mislila sam da smo mi divljaci" (video)

Mondo 10.08.2023
Snimak sa Dobrih voda, male uvale između Ulcinja i Bara u Crnoj Gori, postao je glavna tema danas na društvenim mrežama i medijima zbog gužve na plaži kakva dugo nije viđena na Jadranskom moru. Snimak sa Dobrih voda, male uvale između Ulcinja i… »
Snimak s crnogorske plaže zgrozio ljude: „Ovo je horor, ne bih mogla ovde da boravim ni 5 minuta“

Snimak s crnogorske plaže zgrozio ljude: „Ovo je horor, ne bih mogla ovde da boravim ni 5 minuta“

Nova 10.08.2023
"Da priđeš vodi nema šanse. Gaziš preko ljudi i peškira." Dobre vode, mala uvala između Ulcinja i Bara na obali Jadranskog mora koju zbog karakterističnog podneblja zovu i vazdušnom banjom, ove sezone je izgleda apsolutni hit među stranim… »
Snimak Srpkinje sa popularne plaže u Crnoj Gori ostavio sve bez reči: "Da priđeš vodi nema šanse. Gaziš preko ljudi i…

Snimak Srpkinje sa popularne plaže u Crnoj Gori ostavio sve bez reči: "Da priđeš vodi nema šanse. Gaziš preko ljudi i…

Blic 10.08.2023
Da li zbog lepe prirode, čiste vode ili usled atraktivnosti, tek jedna plaža u Crnoj Gori toliko je puna da, što se narodski kaže "nema igla gde da padne" od brojnih kupača. Dobre vode, mala uvalica između Ulcinja i Bara na obali Jadranskog mora… »

Vesti dana »