Povezane vesti

Adriana Vilagoš posle trijumfa na Evropskom prvenstvu: Nisam dobro bacala, ali najvažnije je da sam osvojila zlato

Adriana Vilagoš posle trijumfa na Evropskom prvenstvu: Nisam dobro bacala, ali najvažnije je da sam osvojila zlato

Danas 10.08.2023
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš, koja je danas osvojila zlatnu medalju u bacanju koplja na juniorskom prvenstvu Evrope, izjavila je da u finalu nije bila tehnički na svom nivou, ali da je i jedan dobar hitac bio dovoljan za zlato. – Moje poslednje… »
Zlatna angelina Topić se vratila u Srbiju: Evropsko zlato stiglo u Beograd (foto)

Zlatna angelina Topić se vratila u Srbiju: Evropsko zlato stiglo u Beograd (foto)

Večernje novosti 10.08.2023
ANGELINA Topić je u skoku u vis u sredu osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u atletskoj konkurenciji do 20 godina starosti, a dan kasnije stigla u Beograd. FOTO: M. Vukadinović Posle osvajanja zlata u Jerusalimu, mlada srpska atletičarka se… »
Adriana Vilagoš osvojila zlato za Srbiju u bacanju koplja

Adriana Vilagoš osvojila zlato za Srbiju u bacanju koplja

Danas 10.08.2023
Srpska atletičarka Adriana Vilagoš osvojila je zlatnu medalju u finalu discipline bacanja koplja na Evropskom prvenstvu za starije juniore i juniorke (U20), koje se održava u Jerusalimu. Ona je hicem u četvrtoj seriji od 58,38 metara stigla do prvog… »

Vesti dana »