Povezane vesti

"Imao sam jake aritmije, danas imam problema sa koncentracijom i pamćenjem": Ivan i Nikola imali su koronu pre dve godine i od…

"Imao sam jake aritmije, danas imam problema sa koncentracijom i pamćenjem": Ivan i Nikola imali su koronu pre dve godine i od…

Blic 11.08.2023
Ivan V. iz Beograda ima 46 godina, koronu je odbolovao, bar je tako mislio, još pre dve i po godine. Međutim, ona mu je ostavila trajne posledice, i sam kaže da više nije isti čovek: Napala mu je više organa, najviše mu je oštetila srce, a danas… »
"Mladi mogu da dobiju dugi kovid zbog kojih će mesecima biti onesposobljeni!" Eksperti upozorili na novu varijantu omikrona -…

"Mladi mogu da dobiju dugi kovid zbog kojih će mesecima biti onesposobljeni!" Eksperti upozorili na novu varijantu omikrona -…

Kurir 11.08.2023
Gotovo zaboravljena, korona nas ponovo podseća na njeno prisustvo. Nezvanično nazvana Eris, podvarijantu omikrona Svetska zdravstvena organizacija označila je varijantom od interesa. To znači da se njeno kretanje pomno prati. Srbija beleži manji… »
Najnoviji korona presek: Eris je novi soj kovida, ima ga i u zemlji gde je masa Srba, a ovo su simptomi: U nekim državama ima…

Najnoviji korona presek: Eris je novi soj kovida, ima ga i u zemlji gde je masa Srba, a ovo su simptomi: U nekim državama ima…

Blic 11.08.2023
U Srbiji je u poslednjih sedam dana korona virus potvrđen kod 234 osoba. Nema preminulih osoba od posledica ove bolesti, najnoviji je korona presek. Testirano je za nedelju dana 3.584 pacijenata, objavljeno je na sajtu Ministarstva zdravlja covid19.rs… »
Novi soj korone - Eris Ima ga u državi gde sad Srbi letuju! Lekare plaši ono što preti posle virusa: Ovo su simptomi

Novi soj korone - Eris Ima ga u državi gde sad Srbi letuju! Lekare plaši ono što preti posle virusa: Ovo su simptomi

Kurir 11.08.2023
Curenje ili začepljen nos, glavobolja, umor, kijavica, upaljeno grlo, kašalj, promene u čulu mirisa... Ako vam se javljaju neki ili većina ovih dobro poznatih simptoma možda imate koronu, njenu novu varijantu, tačnije podsoj svima dobro poznatog… »
Novi soj korone: - Eris Ima ga u zemlji gde je sada masa Srba, naši lekari kažu: Ne plaši nas virus, već užas koji preti…

Novi soj korone: - Eris Ima ga u zemlji gde je sada masa Srba, naši lekari kažu: Ne plaši nas virus, već užas koji preti…

Blic 11.08.2023
Curenje ili začepljen nos, glavobolja, umor, kijavica, upaljeno grlo, kašalj, promene u čulu mirisa... Ako vam se javljaju neki ili većina ovih dobro poznatih simptoma možda imate koronu, njenu novu varijantu, tačnije podsoj svima dobro poznatog… »

Vesti dana »