Povezane vesti

"Ono što ćete čuti 13. Avgusta je ludilo mozga!" Milica Pavlović prva čula pesme sa Karleušinog albuma pa najavila…

"Ono što ćete čuti 13. Avgusta je ludilo mozga!" Milica Pavlović prva čula pesme sa Karleušinog albuma pa najavila…

Kurir 11.08.2023
Milica Pavlović u ponoć je dočekala svoj 32. rođendan u krugu najbližih prijateja, rođaka i saradnika u jednom restoranu u Beogradu. Slavlje je bilo glamurozno, sve zvanice su bile odevene u belo, a žurka je nosila naziv simbolično LEO party… »
"Ja sam na dedu kad je reč o alkoholu" Milica Pavlović: Kad mi otac uzme jednu rakiju tri dana priča o tome, ali maćeha i…

"Ja sam na dedu kad je reč o alkoholu" Milica Pavlović: Kad mi otac uzme jednu rakiju tri dana priča o tome, ali maćeha i…

Kurir 11.08.2023
Milica Pavlović u ponoć je dočekala svoj 32. rođendan u krugu najbližih prijateja, rođaka i saradnika u jednom restoranu u Beogradu. Slavlje je bilo glamurozno, sve zvanice su bile odevene u belo, a žurka je nosila naziv simbolično LEO party… »
Leo party: Milica Pavlović otkrila svoju rođendansku želju (foto/video)

Leo party: Milica Pavlović otkrila svoju rođendansku želju (foto/video)

Večernje novosti 11.08.2023
MUZIČKA ZVEZDA Milica Pavlović danas, 11. avgusta, puni 32 godine, a sinoć je napravila veliku proslavu, na kojoj je okupila najbliže. Foto: ATA images Velika žurka bila je zakazana u jednom beogradskom restoranu, a Milica je za ovu priliku odabrala… »
(Video) Velika žurka Milice Pavlović: Slavi rođendan i poručuje: "Maćeha i ja volimo da popijemo", sve puca od glamura

(Video) Velika žurka Milice Pavlović: Slavi rođendan i poručuje: "Maćeha i ja volimo da popijemo", sve puca od glamura

Blic 10.08.2023
Pevačica Milica Pavlović sutra puni 32 godine, a večeras je napravila veliku proslavu, na kojoj okuplja najbliže. Milica Pavlović je pripremila bajkovitu dekoraciju na veselju, koje će, zasigurno, sve ostaviti bez teksta, a na početku razgovora… »

Vesti dana »