Povezane vesti

Blogerki naplatili prazan tanjir u restoranu: "Htela sam da podelim hranu sa ćerkom!"

Blogerki naplatili prazan tanjir u restoranu: "Htela sam da podelim hranu sa ćerkom!"

Blic 11.08.2023
Italijanski restorani u nekoliko su navrata izazvali bes gostiju koji su odlučili nešto da pojedu. Blogerka Selvađia Lukareli ispričala je šta joj se dogodilo u mestu Finale Ligure, gradiću nedaleko od Đenove. Naime, blogerka je kazala kako je… »
Restoran naplatio gošći prazan tanjir: Da li je ovo najluđi potez ugostitelja ovog leta?

Restoran naplatio gošći prazan tanjir: Da li je ovo najluđi potez ugostitelja ovog leta?

Telegraf 11.08.2023
"Imali su ukupno četiri tanjira, a mi smo naplatili samo jedan jer plaćamo i mašinu za pranje posuđa" Restoran iz italijanske Ligurije izazvao je bes svoje gošće i šire javnosti nakon što je naplatio dva evra za korišćenje dodatnog, praznog… »
Naplatili dva evra za prazan tanjir: Šokirana blogerka objavila račun

Naplatili dva evra za prazan tanjir: Šokirana blogerka objavila račun

N1 Info 11.08.2023
Otmeni restoran sa sedištem u Liguriji, u Italiji, naplatio je dva evra za prazan tanjir nakon što je blogerka Selvađia Lukareli zatražila dodatni tanjir da podeli jelo sa svojom kćerkom. Potez tog restorana izazvao je bes gošće koja je fotografiju… »

Vesti dana »